1. 1.
  kızların %90 gibi yüksek bir kesimi tarafından şiddetle kıskanılmak.* *

  edit: bunun neresi kötü diyeceksiniz değil mi ? kıskanmalarına bağlı olarak, güzel olan kızların arkalarından eleştirmeleri ve asılsız iddiaları dezavantaj kavramına örnek olarak gösterilebilir.
  10 -1 ... ashaf
 2. 2.
  güzelin başı beladan kurtulmaz. heralde en büyük dezavantaj bu olsa gerek.
  6 -1 ... uvjb
 3. 3.
  hemcinsleri tarafından "amaaan kaşar o herkese veriyo vermese bile muhakkak elletiyo her yerini" diye itham edilmek.
  10 -1 ... serenity
 4. 4.
  (bkz: guzel kizlarin cirkin sevgililerinin olmasi)
  2 ... trink
 5. 5.
  çevredeki insanların tek sorunları olmak.
  3 ... passionate
 6. 6.
  saymakla bitmeyecek olan dezavantajlar silsilesidir.

  öncelikle sizi deli gibi kıskanan ve bakışlarıyla rahatsız eden kızlar vardır mutlaka. giyim tarzınız ablukaya alınır. * konuşmalarınıza dikkat etmelisiniz. en ufak bir hatanızda bu gerzek kızlar sizinle dalga geçmeye ve sizi ezmeye çalışırlar. sallayın gitsin. ezik oldukları içindir bu hareketleri.. sizinle dalga geçecek olsalar bile tüm gözler sizin üzerinizde olduğu için kendini komik duruma düşürür aslında.

  sonracığıma, yolda yürürken iğrenç iğrenç laflara maruz kalırsınız. malesef erkeklerin ağzının ayarı yok. iyice sapıttılar bazıları özellikle.
  "ağzına veririm senin!"
  "sikerim seni" gibi iğrenç lafları bile duyabilirsiniz. güzel iltifatlar da ediyorlar ama onu avantajlar kısmına yazarım. *

  diğer kızlar sizi hep tehlikeli bulurlar. yani erkek arkadaşlarını ellerinden alacaksınız zannederler. güzelseniz eğer, potansiyel sürtük muamelesi görürsünüz evet bu böyledir. erkek arkadaşları size iltifat etsin birde! eyvah.. kesin kuyruk sallamışsınızdır. hiç, erkek arkadaşlarının ne kadar öküz olduğunu düşünmezler. kesin onun masum erkek arkadaşını siz ayartmışsınızdır. kızım al o embesil sevgilini de yaylan.

  insanlar sizi salak zannederler. sanki güzel kızlar bir şey bilmiyormuş, aptalmış gibi davranırlar. tarih, siyaset veya güncel haberler hakkında hiçir fikriniz yoktur kesin! onlar öyle düşünüyor emin olabilirsiniz. sizi sadece süslenen, dip boyasından başka derdi olmayan, şımarık bir hatun gibi görürler.

  he birde genelde, güzelseniz kesin sevgiliniz vardır ve mutlaka aşk acısı nedir bilmiyorsunuzdur! bu kuralı kim ne zaman çıkarttı gerçekten merak içerisindeyim. sanki güzel diye her seferinde aşkı hissedebiliyor, aşık olabiliyorsunuz! güzeller de acı çeker, güzeller de aşık olur.. reddedilir.

  yakışıklı erkekleri hep çirkinler kaptığı için size de orta seviyede yakışıklı erkekler kalır. ama yo yo.. * bu çok iyimser oldu. çok tipsiz erkekler kalır lan. basbayağı öyle işte. bu, güzel kızların en feci dezavantajıdır. güzel olduğunuza lanet edersiniz, o cillop gibi delikanlıların yanında çirkin kızları görünce. bazen öyle kızlar görürsünüz ki iç güzelliği de fayda etmez yani.. bu hak mı? reva mı? çirkin şansı dilersiniz. "ben de mi bıyık bıraksam acaba? bende mi yağlı saçlarla dolaşsam acaba?" diye paranoyak düşüncelerde boğulabilirsiniz.

  velhasılı kelam zor iştir güzel olmak.. özenmeyin böyle şeylere. *
  11 -6 ... slywitch
 7. 7.
  fazla ilgiden bunalma, güzelliğin başa getirdiği dertlerden zarar görme vs.
  1 ... frekans
 8. 8.
  söylemlere göre talihsiz olurlarmış.
  3 ... linka
 9. 9.
  türkiye'de güzel bir kız olmak, isteyeceğim son şey olurdu heralde. etraftan pek çok it, siz sokakta yürürken içinize düşecekmiş gibi bakar. pek çok hayvan tanıyan bir er kişi olarak da söyleyebilirim ki hakkınızda hiç güzel hayaller kurulmaz, özellikle de biraz açık giyindiyseniz veya bu hayvanlara arkanızı döndüğünüz vakit.

  bu abazan memleketin kanayan yarası tacizdir zaten. bugüne dek dolmuşta, otobüste pek çok bayan bana "yer değiştirme" teklifinde bulunmuştur örneğin, sırf sağındaki solundaki hayvanlardan kaçabilmek için, varın siz düşünün.

  bir de internetteki şu abuk sabuk arkadaşlık sitelerine sade bir fotoğrafınızı koymayagörün; çünkü her gün en az 50 tane gerizekalı tipin arkadaşlık(!) teklifiyle uğraşma zor zanaat. yahu fotoğrafı olmayan ama "müge" isimli bir profile bile her gün onlarcası yağıyor, öyle bir ülkedeyiz. ha ama yazdıkları tanışma mesajlarını okumak çok eğlencelidir, çok da dezavantaj sayılmaz esasında.

  türkiye'den bahsediyorsak, burada er kişi olmak en güzel şeydir. kızlar için epey zor buralar.
  9 ... pulemjot kalashnikova
 10. 10.
  nazar değebilir, nihayetinde düşüne gücü, üzerinize doğrultulmuş onca kem göz varken gerçekleşmesi kuvvetle muhtemeldir.
  4 ... celsus