1. 1.
    Erkegin hali daha bir aci bana esnaflardan baska kimse yakisikli demedi mesela yerin dibinde mi yasasaydim yani.
    Bu isler bu sekilde olmuyor.
    Kadin bi sekil kurtulur.
    4 ... endless pain
  2. 2.
    Çirkinlerse haklılardır.
    -1 ... trinitrotoluen
  3. 3.
    Haklı kadındır.

güzel olmadığı için sevilmediğini düşünen kadınlar

Biraz çalışın.
    -2 ... alpertunna
  4. 4.
    Sevilir canım sevilir... Çirkin bir kadın dahi erkek tarafından sevilirken, ortalama, eli yüzü düzgün bir erkek kadınlar tarafından sevilmez.
    Hayat böyle de adaletsiz işte... Erkek olmak zor.
    2 ... ceviz agaci golgesinde
  5. 5.
    Düşündürdükleri için olmasındır o.
    1 ... katzee
  6. 6.
    Görüntüye dayalı sevme algısından ötürü.

Güzel olmadığı için sevilmediğini düşünüyorsa, güzel olmadığı için sevmediği insanlar vardır.

Sevilmiştir, belki ömrübillah sevilemeyeceği kadar çok sevmiştir biri, sırf çirkin diye itmiştir onu.

Müstehak efendim.
    3 ... hamile taklidi yapan panda
  7. 7.
    yanlış düşünen kadındır.

bir erkek tarafından tercih edilebilmek için ya aptal rolü yapmanız lazım ya da onu tatmin ediyor olmanız lazım. yoksa bir erkek güzel diye bi kıza bakmaz hatta güzel diye çekinir çünkü kendini ezik hisseder onun yanında. aynı şekilde kadın zekiyse de tercih edilmez çünkü erkek onu kontrol edemez.
    4 -1 ... good mor nick
  8. 8.
    Bunu ben zamanında düşündüm. Çünkü bana tekrar tekrar ne kadar çirkin olduğum söylendi.
    Aynı zaman diliminde de biri insanların ben zeki olduğum için bana yaklaşmadığını söylemişti.
    Ha, ben yeterince genel kültürlü ve zeki olduğumu düşünmüyorum, hala kendimi geliştirmem lazım.

Mesele ise çirkinlikti değil mi?
    Şimdi ise, çirkin ve sayko olduğum için sevilmediğimi düşünüyorum.
    Yani, durup dururken gazetesini istediğim zat yanlış düşünüyor olamaz. Benimle konuşmayı kestiğine göre...
    2 ... asilsen
  9. 9.
    Yanlış düşünüyordur. Kimse sevmiyorsa kendinde düzeltmesi gereken bazı noktalar vardır. Her şeyi de fiziksel özelliklerle ilişkilendirmek anlamsız.
    ... darulmihen
  10. 10.
    mutlaka böyle düşündürtmüş bir erkek vardır işin içinde. yoksa en yüzüne bakılmaz kadın bile kendini güzel bulmaya eğilimlidir.
    1 ... deepsees