1. 1.
  güzellik yeterli değil ki, hiçbir kadını güzelliği kurtarmaz ve bir erkeği kendine bağlayamaz. mesela güzel bir kadına tav oldu gitti evlendi diyelim erkek, bu erkeğin bakışı daha çok hormonal ve zevk amaçlı, neyse efendim yattı etti zevkini aldı. peki bu erkeği onda bırakacak ne kalacak? yani güzellik o saatten sonra ne işe yarayacak?
  işte bu yüzden güzel bir eşe sahip olmak onda kalmak için yeterli olmuyor. salt fiziksel görünüşe odaklı birliktelik o yaşlanınca bitiyor ve kendinde onda kalacak bir şey bulamıyorsun.
  bu yüzden onu o yapan karaktere yönelip burası üzerinden bir birliktelik kurmak lazım çünkü o ölene kadar birlikteliği götürür.
  4 ... allah yok din yalan
 2. 2.
  sadece güzelliğin evlilik için yeterli olmadığının göstergesi.
  tabiki güzellikte bir etken ama herşey değil. adam eve geldiğinde mahkeme duvarı gibi bir kadınla yüzyüze geliyorsa, kadın başına buyruk hareket ediyorsa, aşırı kıskançsa ve daha sayamayacağım bir çok şey erkeği sıkar kızlar.
  ... zayice
 3. 3.
  güzel karısı falan değil mesele.
  evli erkek aldatmaz kardeşim.
  2 ... armyofottoman
 4. 4.
  Çirkin olsa nedir yahu?? aldatan insan erkek de olsa kadın da olsa orospudur.
  3 ... birbeyinoglu
 5. 5.
  Bu isin aldatilan kisinin guzelligi veya cirkinligi ile alakasi yok. Aldatilan herkes kendini cirkin falan sanmasin. Tamamen aldatan kisinin sadakatsizligiyle alakali. Evliliklerde aldatma oranlarini duysaniz dudaginiz ucuklar. Alin evlenin amk.
  4 ... zero two
 6. 6.
  Sadece kendi karısını değil bütün kadınları üzer, zira benim gibi karısı varken kocam aldatmaz diyememek üzer.
  1 ... kotubocek
 7. 7.
  Hala evlenememiş erkektir.
  -1 ... tecpoint
 8. 8.
  ciddi ciddi ahmaktır. bahtlı olmasına rağmen günaha koşan kabilden bir ahmaktır.
  2 ... susanadamgibbs
 9. 9.
  Aksiyon seviyordur.
  ... salvadorevincenzo
 10. 10.
  Bizim salak erkeklerde bir anal seks merakı var. Karısı anal seks istemiyorsa Sırf anal seks yapmak uğruna taş gibi karısını çirkin bir kadınla aldatacak çok erkek var.
  2 -1 ... bir tirrek sevdim uzaklarda