1. 1.
  güzele kadın derken çirkine karı denmesi bile sonucu yeterince göstermektedir.

  edit: başlık başıma kalmış..
  4 ... 300gram
 2. 2.
  ilkinin yanında anlayışlı, özverili hatta feminist olmak işten değildir.
  -1 ... david addison
 3. 3.
  güzel olana kadın çirkin olana karı mı deniyor?
  1 ... uyur yazmaz
 4. 4.
  Sıfatlara fazla takılmamak lazım. Güzel denilen kime göre güzeldir; çirkin denen kime göre çirkindir? Bunlar göreceli kavramlardır. Sana göre çirkin olan başkasına göre güzeldir. Ne demişler ''Her kelin, bir kör alıcısı vardır. '' Bana kalırsa çirkin kadın yoktur. O tv de nette gördüğünüz beğendiğiniz kadınların yaptırdığı estetikleri ananeme yaptırsaydık o da en az Ajda Pekkan kadar güzel olurdu. Aslı olan normal şartlarda, bıçak altına yatmadan güzel görünebilen kadındır. Her sözünde bir anlam, her bakışında bir tatlı eda olan kadın güzel ve çekicidir.
  1 ... narin
 5. 5.
  (bkz: özür dilemerim)
  ... yapma cemil
 6. 5.
  "Kadın olmuş."
  Şimdilerde unutulmaya yüz tutmuş olsa da yapılan bir işten duyulan hoşnuta "kadın olmuş" yani güzel olmuş manasında cevap verilirdi.
  Kadın olmak güzel olmak ile eşdeğerdir.
  "Karı"daha çok medeni halden gelen ad.
  1 -1 ... kamen
 7. 6.
  çirkin kadından yana oy kullandığım karşılaşmadır. çünkü çirkin kadınlar daha iyi sevişir.
  -1 ... 7777777
 8. 7.
  5 yıl öncesine kadar deseydin ayrım yapabilirdim ama makyaj kanalların artışı ve ürün çeşitliliğinden dolayı artık arasındaki farkı kavrayamaz hale geldik. Her yerde aynı simalar yahu. biriniz farklı bir makyaj yapında bari çirkin kız görelim...
  4 -1 ... watiztiz
 9. 8.
  Gönlü çirkin olmasın yoksa hayat daha bir çekilmez olur. Bir insanı insan yapan merhameti ve alçakgönüllülüğüdür. Gerisi teferruat.
  8 ... kale3112
 10. 9.
  Gördüğü aşırı ilgi yüzünden Güzel kadının götü kalkmıştır. Burnundan kıl aldırmaz. Çirkin sanılan kızın muhabbeti ve diğer mevzulardaki üstünlüğü sözde güzel kıza on basar. Allah eksikliklerini göstermesin. Amin.
  2 -1 ... dakandaz