1. .
  abazan bünyelerin ilk etapta "o ne be?" diye tepki gösterecekleri, ancak entrymizde incelediğimizde farklı bir sonuca ulaşabileceğimiz tercih sorunsalı..
  1- güzel bir kadını elde etmek için bol para ve emek harcamak gerektir. mesajlar, telefonlar, dil dökmeler ancak bir aşamaya kadar yeteceği gibi güzel kadını elde edebilmek için ayrıca çiçekler, hediyeler vs. gibi yüklü miktarda masrafa girmek gerekecektir. oysa güzel bir yemek için çok az bir parayı gözden çıkarmak bile yeterli olabilir, sonrası garsona vereceğiniz bir sipariş olacaktır en fazla.
  2-elde etmeye yaklaşsanız bile güzel bir kadın için rakipleriniz devamlı varolagelecektir ve bu size hadsiz ıstıraplar tattıracaktır... paylaşmak çoğu insanın tahammül edeceği bir davranış biçimi de olmayacaktır. güzel bir yemeği iyi bir dostla paylaşmak ise yemeğin zevkini bir kat daha arttıracaktır.
  3-elde ediliş ya da vuslata eriş aşamasında, güzel kadının siz tam bir doyuma ulaştırabileceği de kesin değildir, şansınıza kalmıştır bu. ancak güzel bir yemeğin aç bir bünyeyi tatmin edememe ihtimali yoktur.
  4-ayrıca kadın için bu aşamada da yaklaşık 3000 kalorilik bir efor sarfetmeniz gerekirken yemek için böyle aşırı bir hareket gereksinimi yoktur hatta 3000 kaloriyi bir öğünde kazanmanız olasıdır.
  5-doyumdan sonra ikisinde de yorgunluk sigarası keyif vericidir.
  ancak doyum bir kadınla sağlanmışsa, akabinde yaktığınız sigaranıza tepki alma ihtimaliniz de mevcuttur.
  6- güzel kadını elinizde tutmak da yorucu ve masraflı bir stres nedeni olacaktır halbuki yemeğiniz artmışsa tek yapmanız gereken onu buzdolabında saklamaktır.
  7-ayrıca güzel kadın azalan marjinal fayda ilkesi gereğince zamanla önce güzel olma sıfatını kaybedecek, hatta daha sonra gitgide itici olmaya da başlayabilecektir. güzel yemekten sıkılma durumu ise imkansızdır, her acıkma yeni bir aşk olacaktır ve her öğün yeni bir vuslat.

  edit;uyanıklık edip; "güzel yemek yapan kaprissiz güzel kadın" demeyin, kırarım çanağınızı!
  1 -1 ... infantes
 2. .
  (bkz: kadinin kalcalisi yemegin salcalisi)*
  ... desifreolmusdisiuuser
 3. .
  güzel yemek yapan, güzel bir kadın en makbülüdür.
  ... sikvaruli