1. 1.
  yüzyılın problemi. Hoş bir manitanın yanında dangalak birini görmek kadar can sıkan bi şey yok. Ama buna müsade eden gene kadınlar. Sebebi: Tipsiz erkek ona duymak istediklerini söyler. Eminim. Son kararım. çekiliyorum. Parayı eğitimimde kullanıcam falan filan.
  4 -4 ... brell
 2. 1.
  güçtür.
  2 -1 ... cileksultan
 3. 2.
  Çünkü güzel bir kızın kaprisini havasını nazını ancak çirkin bir erkek çeker ona katlanır yakışıklı biri siktiri çeker aynı şekilde yakışıklı erkeklerde çirkin kızlarla çıkar.
  3 -1 ... on my mind
 4. 3.
  en yaygın kanı olan paranın aksine kaybetme korkusudur. bu öyle orospu çocuğu bir korkudur ki ilişkilerdeki 1-0 olsun bizim olsun felsefesinin yansımasıdır. tipsiz olduğu için kimse bakmaz düşüncesi vardır kişide. aynısı erkekler için de geçerlidir. bu döngü böyle sürüp gider.

  ying yang'ın amına koyayım.
  5 ... husu
 5. 4.
  büyük ihtimal kız o an psikolojik boşluktadır desteğe filan ihtiyacı vardır.
  5 ... bi cekil ya
 6. 5.
  modların yakışıklı olmasıdır.

  Kızmayın amk biz de anlamıyoruz. Sanırım hepsi içten içe biraz öküz.
  3 -1 ... taytsizkral
 7. 6.
  Mercedes olabilir.
  2 ... girtlak
 8. 7.
  (bkz: para).

  (bkz: ümitsizliğe kapılmak).

  ve sonunda;

  (bkz: mallık).
  2 -2 ... tshabalala
 9. 8.
  malesef toplumumuzda güzel kız olarak algılanan kız çeşidi uzun boylu iri göğüslü röfleli saçlı, takma kirpikli kocaman küpeli, alı pullu boya küpleri olduğundan ve bu ablalarımız da 7/24 takım elbise giyen kara, göbekli, kıllı ve tabiki son model arabalı hanzoları tercih ettiğinden böyle bir algı oluşuyor.

  oysa akbili olsun şirin tişörtleri olsun, spor arabası değil de spor ayakabıları olsun diyen bizler genelde sevimli kız kategorisinde olup malesef bu genellemeyi değiştiremiyoruz.
  8 -2 ... suicidal failure
 10. 9.
  erkeklerin özgüveni , parası..
  1 ... fikrasina gulumseyen adam