bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  isveçli bilim kankalarımla yaptığımız bilimsel araştırmaya göre güzel kızların bilumum sığır, sürüngen cinsinden daha fazla neden oldukları oksijen israfı. su aygırlarının bile bunlardan daha az oksijen israfına neden olduğunu saptadık. gerçi bu saydığım canlı türlerinin ekolojik sisteme faydası yadsınamaz ama güzel kızlar için bunu söylemek mümkün değil dostlar. maalesef güzel kızlar ekolojik sistemi varlıklarıyla tehdit ediyorlar. şahsen ben bu türün azalarak tükenmesinde fayda görüyorum. tek kaygım insanlığın ve dünyamızın saadeti. yoksa onlar da herhangi bir canlı gibi, dünya üzerinde bulunan herhangi bir tür gibi neslinin biyolojik devamlılığını sağlasın, yaşasın gitsin bana ne amk. bilim adamı sorumluluğu işte yüreğim el vermiyor.
  2 -2 ... klavuzu karga
 2. 2.
  güzel kızlarca hunharca aşağılanmış ezik erkek düşüncesi. *
  2 -1 ... system error
 3. 3.
  çok doğru bir önermedir. çünkü abazan bir erkek olarak ne zaman güzel bir kadın görsem, nefes alış veriş hızım artar. bu sebeple de söz konusu oksijen harcama yüzdem artar. ben gibi bir çok abazan erkek olduğu düşünülecek olursa, o zaman ciddi bir gereksiz oksijen sarfiyatı başgösterecektir. neyse diyeceğim o ki, oksijeni israf etmemek için güzel kızların sokaklar sere serpe gezmemeleri gerekmektedir.

  bu teoriyi destekleyen ikinci bir önerme ise, söz konusu kadınların makyaj malzemeleri ile olan yakınlığı. bu kadınlar makyajlarında o kadar fazla malzeme kullanırlar ki, bu malzemler üretilirken oksijen oranını azaltırlar. parfümler marfümler deseniz benzer şekillerde. oksijen israfıdır.

  neyse ne ama. yerim o kızları ben. uyyyş *
  2 ... markasiz
 4. 4.
  otlar tarafından tekrar doğaya salınır.
  1 ... imkansizligin kekremsi tadi
 5. 5.
  (bkz: Çirkin erkeklerin kedi-ciğer meseleleri)
  2 ... al ay1
 6. 6.
  haklı israfır. yaşamak için oksijen israf etmek lazımdır. ayrıca yerim ben o güzel kızları.*
  1 ... serefsizimbenimaklimagelmisti
 7. 7.
  bunların genel kültürü sıfırdır.
  ... whatareyoutalkingyarramm
 8. 8.
  görüp de sahip olamayan er kişilerin salya israfından daha mühim değildir.

  - ağzınızın suyunu sizin.
  ... mavibaykus
 9. 9.
  (bkz: arap sen içme bokunu çıkarıyorsun)
  ... talihsiz sokak kedisi
 10. 10.
  güzel kız görüldüğünde kalp atışlarının hızlanmasından mütevellit hızlı nefes alıp verme eyleminin bir sonucudur. yanlış anlaşılmasın. oksijeni israf eden erkektir. zira asla ulaşamayacağı bir kız için kalp atışlarını hızlandırmak gereksizdir.

  Ayrıca; (bkz: başlık entry ve nick uyumu)
  ... cupping tester