1. 1.
    ortalama bir tipim olmasına rağmen 15 yıldır hep ultra güzel kızlarla flört etmemi sağlayan strateji.

o dalga geçtiğiniz şişman, gözlüklü ve çirkin kızlar aslında güzel kızlara ulaşmanın en kısa yolu gençler. şöyle ki güzel kızlar hem güzellikte hem de rekabette her daim ön planda olabilmek için çirkin kızlarla kanka olurlar.

kimsenin yüzüne bile bakmaya tenezzül etmediği bu kızlarımızla ben ilgilenir, kanka olur ve ara ara gururlarını okşarım. duygusal açlık yaşayan bu çirkin kızlarımız çok geçmeden aşık olur ve bağlanır. bunlarla kanka ayağı mı, flört ayağı mı belli olmayan ne idüğü belirsiz ucu açık bir ilişki kurarım. bu çirkin kızlar, güzel kankalarına sürekli sizden bahseder. bu durum güzel kankada merak uyandırır. bu arada güzel kankaya da çoktan ulaşılmış, tanışılmıştır bile. güzel kanka önce kaslı vücuda, sonra üstün zekaya şahit olur, üstüne bir de mercedes'e binen bir patron olduğunu öğrenip oha falan olur. güzel kızın gözünde artık ilahsındır, çirkin kıza tekme vurulabilir.
    1 -14 ... nesgayfe
  2. 2.
    şerefsizliktir. net.
    7 ... your grace
  3. 3.
    (bkz: erkeklerin şerefsiz olması)

(#38796784)

Kızıyordunuz, bakın bakın.
    7 -1 ... kendihalindeyazarx
  4. 4.
    (bkz: erkeklerden uzak durun)
    2 ... ifyouwannabewithme
  5. 5.
    Dünyanın en iğrenç şeylerinden biridir.
    4 -1 ... howl
  6. 6.
    (bkz: haydi oğlum kalk artık sabah oldu)
    1 -1 ... system error
  7. 7.
    Bunu yapan adam değildir.
    3 -1 ... sovyet piyadesi
  8. 8.
    sözlük kızlarının ne kadar ucuz ve kalitesiz olduğunu göstermiştir.

garip anama niye sövüyorsun adi karı?
    -1 ... nesgayfe
  9. 9.
    doğrudur. yaparlar. bu yüzden en yakın güzel arkadaşımı face den silmek zorunda kaldım. yoruldum yaff.
    ... radiolarian
  10. 10.
    işin komik tarafı burada arkadaşını paravan olarak kullanan güzel kız hiç eleştirilmezsen sırf erkek olduğumuz için biz itin götüne sokuluyoruz.
    1 ... nesgayfe