1. 1.
    gidilen gezilen her yerde ne kadar guzel kız varsa yanında tipsiz, hiç bir boktan anlamayan hanzonun bulunması durumdur

yok hayır kızlar benimle beraber olmadıgı için degil, benden daha yakısıklı daha kulturlu adamlar var onların yanında olmadıgı için uzuluyorum, sinirleniyorum, sonra barmene ardı ardına biraları söyluyorum, daha sonra cebimdeki paranın hesabı karsılamayacagını farkediyorum, kredi kartı verip ekstrenin iyice kabaracagını farkedeip daha da sinirleniyorum, bir bira daha soyluyorum, boyle adamları gordukce hem maddi acıdan hem manevi acıdan göçüyorum, bunları düşünüp bir kere daha sinirleniyorum, buradan kızlara sesleniyorum ne buluyorsunuz lan bu hanzolarda? paraysa dısarda parası olan bir sürü düzgün adam var, bırakın bu işleri, ne ben bu kadar sinirleneyim ne de siz böyle bir adamın yanında gorulerek "aptal hatun" damgası yiyin
    5 -2 ... dopdop
  2. 2.
    (bkz: armudun iyisini ayılar yer)
    (bkz: acı gerçekler)
    7 ... shyer
  3. 3.
    eğer kişi gerçekten hanzoysa kesinlikle paralı bir hanzodur. Zira hiçbir kadın bir hanzoya boş yere katlanmaz.
    1 ... eurasia
  4. 4.
    güzel kızın kendi seçimidir kimseyi bağlamazdır.sizde kıskançlığınızdan çatlayınızdır.*
    10 -2 ... ck_06
  5. 5.
    (bkz: kro ama para onda)
    1 -1 ... babilibabilibuu
  6. 6.
    olaya hangi yönden yaklaşırsan yaklaş; piskolojik, içgüdü, para, vs., asla ama asla insanoğlunun anlayamayacağı, gen kodunu çözsede bu tip davranışı tespitten öteye götüremeyeceği, sebebini düşünse kafayı da oynatsa bulamayacağı, dünün bugünün ve yarınların gerçeğidir.
    1 -1 ... scarface
  7. 7.
    hanzoların genelde yaptıkları tek iş kadın tavlamaya çalışmak olduğu için kadınları da onlar götürürler, oysa yakışıklı ve zeki gençlerin yapacak daha başka işleri de vardır. kadınlar da onlar için ölüp biten bu hanzoları kullanmaya bayılırlar. karşılıklı çıkar ilişkisi bir nevi mutailizim.

(bkz: bazıları hanzo sever)
    3 ... dionysos nt
  8. 8.
    (bkz: dallamalara gönül veren kızlar)
    2 ... tequila cup
  9. 9.
    insana atasözlerini bile yanlış söylettiren kıskançılk dalgasına sebep olan olay. **
    2 ... ck_06
  10. 10.
    sözü geçen kızda haznodur ama güzeldir.güzel olması kıro oldugu gerçeğini degiştirmez.sonuçta kızında kırosu var ama tesbih sallamıyorlar.yanlarındaki erkege bakınca anlıyor insan kızın kırolugunu.
    2 -1 ... hayrola genc