1. 1.
  kim ne derse desin, ne kadar neye gore kime gore bakinizlari verirse versin; guzel olmayan kadin vardir. belli donemlerde zor olabilir; kendine gore avantajlari da olabilir. yasamayan anlayamaz.
  7 -1 ... shreddinger
 2. 2.
  (bkz: benzin dokup kendini atese veren cirkin kadin)
  1 -3 ... paketik
 3. 3.
  allahın çirkin şansı verip teselli ettiği kadındır. ne güzeller bir ömür boyu öküz gibi bi herifle * mutsuz olurken güzel olmayan kadınlar çok mutlu olabilmektedir.hem güzel olmayıp hem mutsuz olan kadına yazıktır günahtır.
  1 ... birgarip
 4. 4.
  gözünün üstünde kaşının olmasını, bir adet burun ve ağzının olmasını, yaşamsal fonksiyonlarının sürmesini hatta bakın terbiyesize ki kalbinin bile olmasını gerektiren, bazı insanların belirlediği kriterlere sahip olmayan bir kadın olmaktır. sevebilir, sevilebilir ve hatta bu hakkı nereden buluyorsa şevişebilir bile... yaşamak için güzel kadınlar gibi nefes almalıdır, yemek yemelidir, su içmelidir hatta tuvalete gidip sıçmalıdır, tabii çiş de yapabilir...

  hayatındaki tüm başarıları güzelliğine değil de zekasına borçludur. 2 kelimeyi yanyana getiremediği halde güzelliği sayesinde patronların gözüne girmiş, bi halt edemeyen üstleri dahi olsa pes etmez. güzelliği ile övünen, zayıflıktan ölmek üzere olmasına rağmen şişmanım tripleri atan kızları gördükçe açıp kaba yerleri ile gülmektedir. kaba yerleri de muhtemelen çirkin olduğu için daha bir içten gülmektedir.

  ha bir de bunlar öldüklerinde gömülüyorlarmış, ne hadlerineyse hem de güzellerin de gömüldüğü toprağa karışıyorlarmış...
  3 ... nevi sahsina munhasir
 5. 5.
  bununla barışık olmak en makbuludur. ki zaten güzel olmamasına rağmen çok çekici, sempatik, ya da alımlı olan bayanlar vardır. bundan daha da önemlisi, kafayı bunlarla yormamak, önemli olanın iç güzelliği olduğunun farkına varmak ve "ya herkes böyle der, bunlar zırva, dış güzellik önemli tabiki" diyen yüzeysel tiplere de kulak asmamaktır.
  1 -1 ... pelvis
 6. 6.
  (bkz: az votka)
  2 ... sıpa
 7. 7.
  (bkz: çirkin olmak)
  bu bir tanım değildir, sadece çağrıştırdı.
  1 ... alis
 8. 8.
  Kılıf uydurulmaması gereken durumdur. Kadınlar da bayağı çirkin olabilir. Göz gördüğünü ister.
  1 ... heathcliff
 9. 9.
  (bkz: kime göre neye göre)
  1 -2 ... dave mustaine
 10. 10.
  sokakta, otobüste, vapurda gördüğü güzel bi kıza kıskanç gözlerle bakıp karşı tarafı şiddetle rahatsız etme sebebidir.
  1 ... andalucianprincesa