bugün

şimdi kızlar çeşit çeşittirler. her biri farklı karakterdedir. belli yaş aralıklarındaki kızların hayata bakış açıları da farklıdır. bütün kızlara aynı taktiklerle yaklaşılmaz. 50 kıza aynı taktikle yürürsün sadece 2 si düşer. diğer 48 i karavana olur. bu olmaz. yani herkeste 50 kıza yürüyecek zamanı enerjisi olmadığına göre bu durumu iyi analiz etmek gerekir. başlıkta da belirtildiği gibi bu kız normal değil. güzel bir kız. önce bu güzel kızın karakterini tanımaya çalış, güzel kızlar genelde havalı olurlar. özellikle güzelliğinin farkındalarsa değme keyiflerine. avrupa daki kızlarda mütevazilik görürsün ama türk kızlarının en çirkininde bile uludağ kadar ego olduğunu düşünürsek güzel bir kızın egosunu siz düşünün.

tabi ki her güzel kız egolu değildir. bunu bilerek hareket edin. öncelikle ağzınızın laf yapması lazım. bu her kız için geçerli. ağzınız laf yapmıyorsa o kızla nasıl etkili iletişim kuracaksın ki. tipin, paran yoksa en kötü ağzın laf yapacak. tip ve para güzel kızları tavlamak için en önemli 2 etmendir ama o da yoksa işte dediğim gibi ağzın laf yapacak. hem sempatik hem de kendin olacaksın. kızı gereksiz yere övmeyeceksin. zaten güzel olduğu için sürekli övgü almaktan bıkmıştır kız. sen burada marijinal davranacaksın ki kızın ilgisini çeksin. güzellik görecelidir ama insan yüzünde belli bir altın oran vardır. ben ona göre konuşuyorum. bilgili olmalısın, kızdan daha zeki görünmelisin. en önemlisi heyecanlanmamalısın. sakinliğini korumalısın. o da insan sonuçta. güzelliğini kendi seçmedi tırnaklarını kazıya kazıya güzel olmadı. tanrı onu öyle yarattı ve genetikleri öyle olduğu için güzel. kendi çabası değil. doğal davran ama bokunu da çıkarma. kadın denen canlıların çirkini de güzeli de bu coğrafya da genel olarak aynı tavırlar sergilemektedirler. zaten sokakta tipsiz erkeklerin yanında taş gibi sarışın esmer farketmez güzel kadınların olduğunu düşünürsek güzel bir kız tavlamanın çokta zor olmadığını anlamak gerek.
Hepsi tamam da gözlerimden ateş saçamıyorum lütfücüm.
kızı etkileyerek.
Kızı siklemeyerek.

Bana çok dua edersiniz.
Kızın yanına gidip selam orospum demektir. Arkadaşın taktiği.
Kilo batra gibisin diyerek.
üşenmemiş yazmış bende bir şeyler ekleyeyim.

önce kesişin sonra onu yok sayın. kendine baktırmak için uğraşacak bakmayın 1-2 ay böyle takılın sonra sizin diğer ibnelerden farklı olduğunuzu düşünecek bunu düşündükten sonra saldırın mesele bu güveni cool havasını verebilmekte.

yoksa biz biliyoruz sizin diğer ibnelerden bi farkınız olmadığını. o bilmiyor.
Tavlamayın tavlanırsa canı yanar. yazık değil mi o güpgüzel kızlara!
Meslek sırrı
Gerçekten kesin bir cevabın olduğunu mu düşünüyorsunuz.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.