1. 1.
    benim gerçekten çocukluğum güzeldi.

Belki ağaçlardan elma koparıp yememiş komşunun penceresini indirmemiş olabilirim ama Türkiyenin değişim yıllarında 2000-2010 yıllarında çocukluğumu geçirdim.

Chp zihniyetinin uygulamlarından akp nin uygulamalarına evrilme sürecine giden süreçte çocukluğumu geçirdim.

Yani son şanslı nesildendik.
    1 -1 ... salon beyefendisi
  2. 2.
    teknolojinin bu kadar mide bulandıracak hale gelmediği son zamanlar olan 90'lar ve öncesinde çocuk olanlardır. 90'lar dediysem 90'larda sokaklarda koşturanları kastediyorum. çocuk 99'da doğmuş, nerede o 90'lar diyor.
    ... onur 55
  3. 3.
    2000 öncesi bütün çocukluklar güzeldir. Harbi acıyorum şimdiki çocuklara. Şimdikiler sınavlarla boğuşuyorlar sürekli. Ortaokulda babam dershaneye yazalım mı dedi. iyi bişeyse yazdır demiştim. Düşün yani. Ulan iyi yırtmışız yalnız şimdi düşününce.
    ... romendiyojenyus
  4. 4.
    Benim cocuklugum cooooooo...k guzeldi.ta kiiii buyuyup onu taniyana kadar aldi gitti cocuklugumu sofor koltugunun yanindaki koltukta goturdu cocuklugumu.gelmedi gelme dedi.bir daha denedim yine gelme dedi sonra gidemedim ilk ogretmenimi kaybettim ilk cesaretimi ilk cocuksulugumu ilk emeklemeyi birakip adim atisimi kaybettim...
    Not:90larda olmaktan soz ediyorum..
    ... yagmursesi
  5. 5.
    2010 sonrası doğanların dahil olmayacağı kesin olan grup.
    ... adventurer
  6. 6.
    Hayatımızı mahalle maçlarına adadığımız yıllar.
    ... tataronline
  7. 7.
    2010 ve sonrası doğanların geçiremeyeceği çocukluktur.
    ... ikinci nesil yazar