1. 1.
    başlığın olması gereken hali, "güvenlik paketi yüksek araca binselerdi ölmeyeceklerdi" şeklindedir arkadaşlar.

8 mart'ta yargılanmaya başlayan, ağlayarak duruşma salonuna gelen emrah serbes in avukatı ayhan baytekinin güldürürken düşündüren savunmasından çıkardığım ibretlik tespit.

--spoiler--
    “Özçelik ailesinin aracı 2001 model ve güvenlik paketi düşük. Tam emin değiliz ama ailenin daha yeni bir aracı varmış. O araçla yola çıksalar, kazada belki de bu kadar ağır şartlar oluşmayacaktı”
    --spoiler--

demiş avukat bey. yani bu ölümlü kazanın sorumlusu, yok olan ailenin katili emrah serbes değil de bu elim olay da hayatını kaybeden insanların kendileri demeye getirmiş bir nevi.

zil zurna sarhoş bir halde trafiğe çıkarak insanların ocağını söndüren emrah ise masum avukata göre. şahjsen ben böyle bir düşünceye kapıldım savunmaya göz attıktan sonra.

bir avukatın müvekkilini savunması haktır elbette lakin, böyle bel altı bir savunma kabul edilemez. zira etik değil.

https://odatv.com/daha-ye...eyeceklerdi-09031819.html
    2 ... frktmz krds frktmz
  2. 2.
    avukatın babası da güvenlik paketini kullansaydı keşke.

yap işini elbet, savunma kutsaldır da sarhoş kaza yapan birisi birilerini öldürüyor, avukatı olarak savunma dahi yapamayacak insanları (çünkü ölmüş) bu şekilde suçluyorsun. yırt aslan sen o diplomayı.

şimdi bunu yazdık diye bana da sararmış bu, ne gülerim.
    2 ... 0game