1. 1.
  6 şubat'tır. dünyanın dört bir yanında kutlanmaktadır. herkes çılgın atıyor. avustralya'daki kutlama görüntüleri harikuladeydi. akşam haberlerde izlersiniz. kimse korsan film izlemiyor, kaçak yazılımlar kullanmıyor. enfesti...

  btk'da mesaj atarak, bu harika günü kutladı.

  şöyle bir haber de var;

  Çocuk ve gençlerin interneti belirli bir sorumluluk dâhilinde güvenle kullanmalarını destelemek için her yıl ülkemizde 6 Şubat'ta kutlanan "Güvenli internet Günü" her zaman olduğu gibi çeşitli etkinliklere sahne olacak.

  Güvenli internet Günü Nedir?
  1999 yılında Avrupa Birliği Komisyonu bünyesinde oluşturulan "Güvenli internet Programı" kapsamında 2004 yılında INSAFE (European Safer Internet Network) ağı kurulmuştur. internetin bilinçli ve güvenli kullanımı çerçevesinde bilinçlendirme faaliyetlerine öncülük etmesi için kurulan INSAFE bugün Avrupa'da toplam 31 ülkenin Güvenli internet Merkezinin koordinasyonunu oluşturan bir ağdır.

  Her yılın Şubat ayında organize Güvenli internet Günü, yaklaşık 130 ülkede kutlanmaktadır. Ülkemizde ilk olarak 2010 yılında gerçekleştirilen Güvenli internet Günü, tüm dünyada ve Türkiye'de 6 Şubat 2018 tarihinde kutlanıyor.

  Bu sene, “Daha iyi bir internet seninle başlayacak: Değerlerine sahip çık!” teması ile kutlanan Güvenli internet Günü, çeşitli etkinlikler ve yarışmalarla Bilgi Teknolojileri ve iletişim Kurumu'nda (BTK) kutlanacak.

  kaynak: https://www.tamindir.com/...iklerle-kutlaniyor_35742/
  1 ... salca
 2. 2.
  ders kaydımı yapamıyorum thanks google.
  ... surenbayan