1. 1.
    Arkadaşlar duruma tamamen objektif bakiyorum.
    Genelleme yapmak ahmaklarin isidir ama en azindan kendi hayatimdan ornek vermem gerekirse bu kizlarin neden %90'ı cikar pesinde?
    birinize sirtimi donmeye artik yuregim yetmiyor.
    Etrafım kizligini kullanarak erkekleri istedigi gibi yonetebilecegini sanan kizlarla dolu.
    Ben ozenle secmiyorum hangi ortamda denk gelsem tiplemeler betimledigim gibi.
    Ne flort olarak ne arkadas olarak bi kıza güvenicek potansiyeli icimde kaybettim sayilir.
    Nasil bir cinssiniz siz ?
    16 -5 ... atasnopyman
  2. 2.
    Bende tam aksi tezi savunuyorum, hadi bakalım.
    4 -8 ... kotlin
  3. 3.
    En ufak samimiyetini taciz olarak algılarlar.
    7 -1 ... tenete
  4. 4.
    vardır.

sen bulamıyorsun.
    2 -1 ... alpertunna
  5. 5.
    Güvenecek insan kalmadı siz kızdan bahsediyorsunuz.
    Ortalık kötü kadın çocuğundan geçilmiyor.
    6 -1 ... baybolla
  6. 6.
    Dibine kadar haklısın kardeşim bu devirde durum bu.
    2 ... kudurtanbazlama
  7. 7.
    Güvenme zaten, neden güveniyorsun? Gül bahçesi mi vaat ettik? Yok, etmedik. Git dqğla taşla takıl. Ayrıca orda burda vızırdama givinilicik kiz yik diye.
    7 -5 ... reyreey
  8. 8.
    Kusura bakmayın da güvenilecek kızları da siz harcadınız. Sonra govonolocok koz olmomoso diye ağlamayın.

Bir kız size güler yüzle normal arkadaş gibi yaklaşsa aha kesin beni beğendi göz koydu bilmem ne diyen sizsiniz. Ortamlarda gezdiği kızları anlatan sizsiniz. Hangi erkekle karşılaştıysam ilişkisi içinde kesinlikle önceki kadınların lafını ediyor. Herkesi gözlemliyorum durum bu. Sonra kızlar güvenilmez. Evet karşınızdaki kadınlar size sizde onlar benziyorsunuz derken herşey iyice bok oluyor.

Aman gece gece sinirlerimi bozdunuz bak. Herkes layıkını buluyor diyip konuyu kapatıyorum kendi içimde.
    10 -5 ... baharhavasi
  9. 8.
    peki güvenecek erkek varmı?
    7 ... zorozorororozorozorororororo
  10. 9.
    erkeğin ayakları yere sağlam bastıkça bu konuları düşünmez dert etmez.
    4 -1 ... doktor mikrop