bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  bass gitarin piri sahsiyet.halen bulent ortacgil'e calmaktadir kendileri.
  2 ... vernon sullivan
 2. 2.
  iki albümü vardır.
  bas şarkıları
  bas şarkıları 2

  albümlerinde kendisine erkan oğur, bülent ortaçgil, kubat, ozan doğulu gibi isimler eşlik eder.

  ayrıca
  köprüler-iki dünya adlı albümün yapımcılığını üstlenmiştir.*
  1 ... zlatan1937
 3. 3.
  "bas gitarda 4 tel neyinize yetmiyor" demiş insan. bülent ortaçgil ile çıktığı konserlerde plastik bardaktan viskinin dibine vurur kendisi.
  ... simitcikahvecigazozcu
 4. 4.
  türkiyenin sayılı iyi bas gitaristlerindendir. gürol ağırbaş tanımlaması çok güç bir insandır. ensturmanına bu kadar hakim bir müzisyen az bulunur derecededir. bas sarkilari, bas sarkilari iki ve kopruler/ iki dunya isimli üç albümü vardır.
  1 ... semi
 5. 5.
  türkiye'nin en iyi basörü. *
  http://gurolagirbas.com/main/
  1 -1 ... abra kadavra
 6. 6.
  şu aralar cem aksel ve erkan oğur ile birlikte bülent ortaçgil'in tayfasında bulunan, ismail soyberk, nurhat şensesli, eylem pelit ve tarkan gözübüyük gibi isimlerin yanında, piyasanın en sağlam basçılarından birisi olan müzisyen..
  1 ... faidelibilgi
 7. 7.
  bugün gündoğarken ile verdikleri konser öncesi grubumla vereceğim konserde bas gitarını çalmama izin vermiş güzel şahsiyet. benim basta arıza çıkınca gayet olağan bir şekilde geldi, knobların hangisinin ne olduğunu falan gösterdi. böyle de yakın ve şahane bir insanmış kendileri.
  1 ... doala ozdes limon aromasi
 8. 8.
  erkan oğur'la birlikte çilekle pudra şekeri kıvamındadır.
  2 ... leggare
 9. 9.
  şelpesiyle insanın ağzını açık bırakan şahıs.
  ... iyipekimadem
 10. 10.
  90 yılların başıydı sanırım. klasik eurovision zamanı, tv başındayız ailecek. o sene yine sonuncu olmak için kayahanla katılmışız eurovisiona. tabi o zamanlar farkında değiliz saftirik bi şekilde destekliyoruz yok bu sene kesin ilk 3 gireriz diyoruz. neyse, kayahan'ı izlerken arkada yakışıklı bir adam gitar çalıyor. arasıra kameraya bakıp yandan yandan gülüyor. aman ne karizmatik biri bu, ne cool havalar öyle deyip aşık olmuştum gürol ağırbaşa. sonraları takip ettim tabi. yıllar sonra bas şarkıları diye bir albüm çıkarmıştı. şimdilerde ise ne yapar bilmem ama tanıma gelecek olursak iyi bir müzisyen.
  1 ... fata morgana