1. 20.
  Alt katta oturan baba kız. Her gece tantana, her gece kavga. Yakında ana habere çıkacaklar bu gidişle.
  ... since1980
 2. 19.
  Üst katımda 4 çocuklu bir aile oturuyor. Sabah alarm kurmama gerek kalmadan sayelerinde erkenden uyanıp işe gidebiliyorum.
  Bardağın dolu tarafından bakmayı seviyorum hayata.
  5 -1 ... ex oriente lux
 3. 18.
  bir şekilde anlamaya çalıştığım komşudur.

  şimdi buraya küfür falan yazarım. üst komşumun 19 yaşındaki çocuğu da sözlük'e üyedir. ipden kimliğimi deşifre ederi babasına söyler.

  akşam evden işe yorgun argın gitmişken insan irisi oğluyla beni kapıda beklerler. üst kata çıkarırlar. üst komşumun eşi belinden bağlar, çocuğu üstümde e spor yapar, adam desen beni dambıl yapıp üstümde çalışır. o yüzden hiç bu toplara giremem. gürültü yapıyorlarsa vardır bir bildikleri. ben, karışmam. zarar görmek istemiyorum.

  not: acaba silsem mi? komşunun insan irisi oğlu dedim, 19 yaşında dedim. fazla mı bilgi vermiş oldum? allah'ım bir halt işledik ama inşallah başıma bir şey gelmez. (allah'ın "a"sı büyük. durduk yere künaha girmeyelim şimdi.)
  2 ... 13 yildir tirsagim
 4. 17.
  Yarrak kafalı zerzevatlardır. insan değiller amk. Alayı rahatsız. Her gün değişik bir gürültü ile insanı uyandırırlar.
  5 -1 ... acta non verba
 5. 16.
  bizim alt komşudur, uykudan kavgasıyla fırlamamdan tutunda çocuğunun ağlamasına kadar gidiyor. yazık o küçük kız çocuğu neler yaşıyor allah bilir. kadın tam bir ruh hastası bu arada bir ara telefonda konuşurken yere yatıp dinledim, bildiğin ölümle tehdit ediyor karşısındakini. suratında meymenet yoktur, korkunç bir kadındır.
  ... umrumda degilsiniz
 6. 15.
  Bizde de vardı bundan bir tane, polis çağırdık. Adam bende bel fıtığı var belim tutuldu gece ondan bağırdım diye bir açıklama yapıp geri göndermişti polisleri. Halbuki gece dörtte beşte kafayı çekip bağırıyordu her ayak vardı herifte.

  Bunları böyle an ve an kayıt altına alıp sağlam delillerle şikayet edeceksin.
  4 -1 ... cadimavisi
 7. 14.
  bizim üst komşudur. kadın tam bir ruh hastası ve sadece biz de değiliz şikayetçi olan ama bu çomar anlamıyor. ulan sikik kendini ne zannediyorsun beyinsiz embesil. güya psikolojik hastaymış. hastaysan hasta gibi ol. ben yukarı çıkıp senin boğazını sıkıyor muyum? amın oğlu bak orada kurallar asılmış ve oturan herkes kira veriyor. sen kimsin amk. kocası da gelmiş beni tehdit ediyor annem evde olmasa o sopaya oturturdum gavat kocanı. kadın etkileniyor diye ses etmiyorum.
  -1 ... xnxx1
 8. 13.
  Atalarımız boşuna dememiş;

  1- ev alma komşu al.
  2- kötü komşu insanı mal sahibi eder.

  Tokide oturduğumuz vakitler üst kat komşumuz burnumuzdan getirmişti. Yatak odaları genelde banyonun yanındaki oda oluyor. Adam gecenin bir vakti duşa giriyor, ule mübarek tepeme yağmur yapıyor sanki. Hayır kırk yılda bir olabilir ama rutine bağlama be adam. bu alışkanlığına bir de traş eklenince artık tepem attı. Bunu aradım abi beni uyku tutmuyor, senin de uykun yok sanırım gel dolaşalım dedi. Geldi, saatlerce yürüttüm anlasın bir daha da yapmasın diye ama vazgeçerimedim.
  1 ... eksi sevmez
 9. 12.
  Özellikle ergen çocukları varsa yaz kış son ses dinlediği müziklere maruz kalabilirsiniz.
  ... winxmusa
 10. 11.
  Polis çağırıp ceza kestirebilirsiniz.

  Bizim apartmanda birine yaptılar, sesleri çıkmıyor artık.
  1 ... mavi huydur bizde