1. 1.
    sabahtan akşama kadar eve girmeyen kapının önünde bağırarak gününü gün eden komşular topluluğudur. baş ağrıtırlar, uyutmazlar, insanı hayattan soğuturlar.
    1 ... deliyimben
  2. 2.
    evi kaliteli değerlendiren komşudur ancak apartmanda olduğunu unutmuştur.
    2 ... sorunluadam
  3. 3.
    ust komsudur. evde tek basina partiler eğlenceler gelen giden erken gec.. hatta gecenin 12 sinde evi supurdugunu bilirim, temizlik askin mi kabardi hayirdir..****

not: hayir sirf bu yuzden insanin tasinasi geliyor mustakil eve de nerdee ne mumkun.. sessiz sakin oh otur karisanin gorusenin yok mis.
    ... clknz25
  4. 4.
    her sesine razıyım ama horlama nedir ya. onu bile duymak zorunda mıyız biz. hayır sen nasıl bu kadar çok horlayabiliyorsun eve bir şey girdi sandım.
    8 ... gecenist
  5. 5.
    bizim alttakiler çorumlu karşıdaysa malum ırktan bir komşu var, gelen gidenleri evlere şenlik mübarek.
    tam olması gereken yere düşmüşler.
    -1 ... nardaninciler
  6. 6.
    Üst komşuyu alt komşuyu anlarımda karşı apartmandaki komşuların sesi evimizin içinde nasıl olabiliyor ? Sağır mısınız bu kadar yüksek sesle konuşuyorsunuz diye sorarlar adama.

Evet sağırlaşmış bu arada.
    1 ... xmockingbirdx
  7. 7.
    kafa s*ker.özellikle sessizliği seven insan geceliğin baltayı alıp o evi basmamak için zor tutar kendini.
    9 ... lidyanetya
  8. 8.
    uyarsan da anlamayan versiyonları net orospu çocuğudur. bir gün kan çıkacak ama ne zaman bilmiyorum.
    2 ... natural born loser
  9. 9.
    şerefsizdir.
    ... he gulum he he de gitsin
  10. 10.
    Geçen sene apartmanımıza taşınan, öğrendiğimize göre 2 yerden vukuatlı ayrılmış olan; saygısız, şerefsiz, embesil biridir. Tipik özelliği, gece-gündüz fark etmeksizin kapısını kuvvetlice çarparak dairesine girmesidir. Sanırım müstakil villada yaşadığını düşünmektedir. Bağıra çağıra telefonla konuşur, televizyonu son ses izler, komşulara sataşır. Henüz evrimini tamamlayamamış olduğundan laftan-sözden de anlamaz. iletişim kuramıyoruz bu kadınla efendim.
    1 ... stargate