1. 1.
    Birkaç gün önce atmden yüz lira çekmiştim. Bugün 25 liram kalınca fişi çıkarıp ne zaman çektiğime baktım ve fişe göre dün sabah dokuz buçukta çekmişim. Dün sabah para çekmediğimden yüzde yüz eminim çünkü o yüz lira ile günlerce alışveriş yaptım. Üstelik dün yani salı günü başka bir şeyler yapmıştım. Ne yaptığımı bilmiyorum ama bir şeyler yaptım ve o parayı kesinlikle dün sabah çekmedim.

işin garibi pazartesi günü arkadaşlarımla kafeden çıkarken paramın bittiğini hatırlıyorum ve ertesi sabah para çekmiştim.

Birisinin zamanı geri aldığından eminim. O parayı dün çekmiş olmam kesinlikle imkansız! Çocukluğumdan beri birinin zaman ile oynadığından şüphelenmiştim ama şimdi neredeyse eminim.

Not: birinin işaret parmağıyla ay'ı böldüğüne, cennete uçtuğuna, cinlere inanan insanlar bana siktir çekmezse sevinirim. O kadar şeye inanıp zaman ile oynanmasına imkansız gözüyle bakmak ikiyüzlülüktür.

Not2: bu kesinlikle bir eleştiri ya da troll girdisi değil. En az birkaç gün ortadan yok oldu.
    3 ... raid e kafa atan ana yuregi
  2. 2.
    Zamanla oynuyorlar diyorum lan alooo.

Hepimizi ilgilendiriyor aq.
    2 ... raid e kafa atan ana yuregi
  3. 3.
    tanıdığım çok iyi bir psikolog var yönlendirmemi ister misiniz?

not: ciddi değilim.
    1 ... sezenist a feminist
  4. 4.
    (bkz: caponlar yapıyor abi bu işi)
    ... bir basur mor menekse