bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    içinde "sevgili günlük" şeklinde başlayan ve devam eden cümlelerle aslında kimseyi ilgilendirmeyen hayat hikayemizi arşivlediğimiz defter.
    1 ... sıçtırtma lamasına
  2. 2.
    ileride okunmak ve maziyi hatırlamak için tutulan,bir başkası tarafından bulunulduğunda ileride hatırlanmak istenmeyecek anıların oluşmasına sebep olabilen defter.
    2 ... mosquito
  3. 3.
    erkekler tuttuğunda nedense ibne gözüyle bakıldığı defter. niye öyle derler anlamıyorum. *
    1 ... redwinemania
  4. 4.
    genelde geceyarısı yazılması sebebiyle halkoylamasıyla adını değiştirmeyi taleb ettiğim defter
    (bkz: dünlük)
    5 ... sicktear
  5. 5.
    (bkz: uludag sözlük)
    ... asiti kaçmış kola
  6. 6.
    andaç.
    1 ... pafküf
  7. 7.
    annenizin okuması ve size hesap sorması halinde bir daha yazmamaya karar verme noktasına gelmenize sebep olan defter.
    4 ... lilith
  8. 8.
    başkalarının inandığını görerek ciddi sandığım ve arkasından koştuğum geçici ve mantıksız şeyler yüzünden "gerçek varlıkları" kaybettim. gerçek varlıkları yeniden ele geçirmek lazım. sende olanı sıkı tut. gerçi bütün bunları hep biliyordum.
    (bkz: günlük)
    (bkz: andre gide)
    ... marla singer
  9. 9.
    (bkz: günlüğün çantada taşınması)
    1 ... snoptik
  10. 10.
    oğuz atay'ın ''kimse dinlemiyorsa beni -ya da istediğim gibi dinlemiyorsa- günlük tutmaktan başka çare kalmıyor. canım insanlar! Sonunda, bana, bunu da yaptınız''...
    dediği yazım türüdür...
    8 ... baravi