bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    Bizden değildir. Soğuktur, daha ne deyim.
    3 -3 ... veronika olmek istiyor
  2. 2.
    Günlüğünde söz öbeği olarak en çok "geçen gün yine sevişiyorum" geçen erkektir.
    1 ... queen dinleyen adam
  3. 3.
    daha çocuktur. ben çocukken tutuyordum. sonra bir ara elime geçti annem saklamış. çok güldüm okurken. komik ve kısa kısa cümleler vardı içinde. ama şunu anladım çocuk olmak gerçekten çok güzel. ufacık şeylerden çok mutlu olabiliyorsun.
    3 ... icini oldugu gibi doken adam
  4. 4.
    bakire değildir yazacam ama erkek denilmiş bi dahaki sefere artık.

günlük tutan erkek, yalnız olabilir.

soğuk olabilir bütün insanlara, asosyal olabilir.

derdini güvenmediği kimselere anlatmayacak kadar hassas olan, çevresinde güvenilecek insanlar göremeyen erkek olabilir. insanın başına ne gelirse hep yakınlarından gelir. bugün dostunuz olan kimse yarın düşmanınız olabilir.

ama temiz sayfalar öyle mi !!?? daima dostunuz kalır. asla anlattıklarınızı başkalarına söylemezler. en güzel dosttur o beyaz sayfalar. değerini bilen için...
    1 ... asosyal pesimist yalniz erkek
  5. 5.
    Ilıktır. Ne yazdığı merak dahi edilmeyen tiplerdir. Uzak durulması gereken tiplerdir.
    1 -1 ... revolutionismyname
  6. 6.
    (bkz: takim elbiseli berdus)

ılık filan da değilim sadece içimi döküyorum. bu güzel yaşımda neler yaşadığımı ve hissettiğimi ileride bilmek, okumak istiyorum.
    1 -1 ... mitralyoz
  7. 7.
    günlüğüne nasıl hitap ettiği çok merak edilen erkektir.
    2 ... bek4
  8. 8.
    güldürmüş erkektir ayrıca işsizin en önde gideni bayrak tutanıdır çenesi kağıda vurmuş erkektir ayrıca.
    yazandan evvel sevgilisi okumasa bari ahah fantezi dünyanızı .
    1 ... fzldgl
  9. 9.
    https://video.uludagsozluk.com/v/günlük-tutan-erkek-116147/

... vedatmilorunkendisi
  10. 10.
    ön yargıyla karşılanan erkektir.

sanki günlüğe hep duygusal şeyler yazılıyor. adam günlüğünde soygun planını bile anlatabilir.
    1 ... bundy nin kirik kalbi