1. 1.
    Tıbbın açıklamasını istediğim, yakın arkadaşımdır. Ayrıca o kadar şeker tüketmesine rağmen cildi de çok güzel. Kolanın asidine rağmen mide problemi de yok. Açıklayın.
    ... ruhsal enfeksiyon
  2. 2.
    Kolanın erittiği kızdır.

Açıklaması basit, eriyor.
    6 ... lord marcus amoralist primses
  3. 3.
    Biz bir dilim ekmek yesek bir ay zayıflamak için uğraşırız. Arkadaş kilo almaya çalışıyor bir de üstüne. Yine moralim bozuldu.
    4 ... ruhsal enfeksiyon
  4. 4.
    Derhal arkadaslıktan çıkarılması gereken moral bozan kızdır. Daha şişman arkadaşlar edinilip böyle dertlere elveda denmelidir.
    4 ... mrltln
  5. 5.
    Lise 1 ve lise 2 zamanlarımda bu kız bendim. Her akşam istisnasız 1 litre kola ve yanında yağlı yemekler yerdim. Derse geçtiğim zaman da 5 tane nescafe 3 ü 1 arada yanında browniler cipsler olurdu. Ve 42 kiloydum.
    Sonra sağlıklı beslenip kalori saymaya başladığımda kilo almaya başladım ve psikolojimi de çok kötü bozdum.
    2 ... kedila
  6. 6.
    kız kurusudur. iyice kuruyup kalmıştır.
    ... teflon
  7. 7.
    geri zekalı çatlatır.
    diyet kola diye bir şey de mi duymadınız?
    ... strawberry blonde
  8. 8.
    sağlığı kilodan ibaret zanneden kızcağızdır. canım bunun şekeri var, tansiyonu var, karaciğeri var, böbreği var, osu var busu var. şimdi bir problem olmadığını zannediyorsun; ama unutma ki dün yediğin hurmalar bir gün seni tırmalar.
    1 ... tac yaprak
  9. 9.
    ikizler burcudur.
    ... sansyoklan
  10. 10.
    Yaşı gençtir daha dokunacak kıvama gelmemiştir yada düzensiz besleniyordur kilo almak yerine arkadasin da dediği gibi eriyordur. Her zayıflik sağlığa işaret değil sonuçta. Kim bilir içeride neler dönüyor.
    1 ... manik minyon