1. 1.
  amına koduğumun dalyaraklarıdır. ayrıca şerefsiz evlatlarıdır. ayrıca orospu çocuklarıdır.

  bitti gitti...

  ek: şimdi bu başlık altında da gelip "pkk sevicisisiniz bööööö!" filan diyen dalyarak, ağzını yüzünü siktiğimin gavatları olacak. onları sadece inandıkları allah'a havale ediyorum. sizde inanç var ama vicdan yok, beynini siktiklerimin. olaya pkk'ymiş şuymuş buymuş diye bakmıyorum - çocuk var orada diye bakıyorum. ölen bebek var amına koduğumun, bebek bebek! çocuk! onların yaşamaya hakkı yoksa sen buna sevinebiliyorsan ben senin olmayan haysiyet ve şerefini, vicdanını sikeyim!

  peşin ek: şimdi ben bunları yazdım diye yandaş uludağ moderasyonu bunu yine siler... silsin ben de yine yazarım!
  21 -28 ... taciturnn
 2. 2.
  pkk lı değil miydi onlar?

  telsiz konuşmalarında hatta militanın biri isyan etmişti " kendi çocuklarımızı da öldürmemizi beklemeyin " diye.
  2 -4 ... tea man
 3. 3.
  Ölen kendilerinden olunca çıkıp vicdandan ahlaki değerlerden bahseden kekolari gösteren başlıktır. Uykusunda polislerin kafasına sıkarken neredeydi lan bu vicdaniniz? Çarşı iznine çıkmış iki askerin kafasına sıkıp sokağa attiğinizda neredeydi ahlaki değerleriniz ?
  Valla sıktı artık bu samimiyetten uzak yalan dolanlariniz.
  Sayenizde artık çocuk ölse bile gebersin Piç diyecek noktaya geldik.
  5 -5 ... mecburi istikamet
 4. 4.
  Olur mu lan hiç 6 aylık bebekler insan olur mu hepsi toplu tüfekli terörist.

  Hatta biraksalar keleslerle mermi yagdiracaklar o bebekler daha anne baba demeyi bile beceremeyen!!!

  insanliginizi nerde unuttunuz be kardeşim?

  Bi yerde insan ölüyorsa ve sessiz kaliniyorsa o yerde insanlık da ölmüş demektir.
  12 -6 ... kezbanterbiyecisi
 5. 5.
  söylenenleri yada kendi kafanızda kurduklarınızdan başka bir şeyi görmeyi reddeden zavallılarsınız. oradaki çocuklara herkes üzülüyor zaten bu konuda bir anlaşalım. tepki gösterilen şey orada ölen masum insanlar üzerinden prim yapmaya çalışanlar. emin olun orada olanlara sizlerden ve sizin gibilerden daha çok üzülüyoruz. ama şu da bir gerçek ki o bölgede terör destekleniyor bunu kimse inkar edemez. orada askerin geçeceği yollara mayın döşenirken yada mahalle aralarına hendekler kazılırken ve askerler şehit olurken kimseden ses çıkmazken her şeye rağmen askere ve vatanına sahip çıkan insanların da var olduğu gerçeğini değiştirmiyor. ve malesef bu gibi olayların askerimizin ve masum çocuklarımızın öldürüldüğü bir dünyada yaşıyoruz.
  6 -1 ... pijamalipanda
 6. 6.
  Sanki polis vuruyor bebekleri.
  6 -2 ... hayy
 7. 7.
  ulan anaokuluna bomba döşeyen yeni doğan ünitesine saldıran dalyaraklar kalkmış vicdandan bahsediyo amk. lan ibne lan orospu senin ben duyarlılığını sikeyim gavat. sıktı lan bu acıtasyonunuz. lan daha şehirden gidiyo diye çocuk öldürdünüz lan. kurban eti dağıtan çocuğu öldürdünüz. lan siz halkı düşünseniz gidip şehire mi yerleşirsiniz. umrunuzda mı lan çocuklar kadınlar yaşlılar ordaki halk. tek derdiniz kendi sikik çıkarlarınız. o çıkarlarda kürt özgürlü falan değil bildiğin güç arzusu ve para. tek tek sorulacak uykusun da şehit ettiğiniz çarşı izninde çocuğunun yanında şehit ettiğiniz o askerlerin polislerin hesabı. sizin ben olmayan vicdanınızı sikeyim. sizin bokunuza hiç suçu olmayan kürtlerde ateş altın da amk. hem suçlusunuz hem masumuz ayağına yatısyosunuz.
  8 -5 ... kurubaklagil
 8. 8.
  Hani siz bebek katillerini sevmiyordunuz?

  Apo'dan ne farkınız kaldı? Her vukuatta ortaya atlayıp "apo bebek katili, apo kundaktaki bebeği vuruyor" diye şov yapıyorsunuz. Şimdi de o hassasiyetinizi göstersenize..

  Apo'nun da, bu sevinenlerin de cibiliyetini s..yim.

  T: siyaseti minicik insan bedenlerine kadar düşürmüş zavallılardır.
  5 -2 ... anarsistgenc
 9. 9.
  Eylemlerde çocukları öne atan teröristler ve buna göz yuman Anne babalardır. Yani ölen çocuklara sevinen güneydoğu halkının bizzat kendisidir.
  1 ... bad influence
 10. 10.
  dünyada akıl sağlığı yerinde olan herhangi bir bireyin çocukların, bebeklerin ölmesine sevinmesi beklenmez, sevinen insanlar normal değildir, hiçbir toplumda da yer edinemezler bu fikirleriyle eğer dile getirecek cesareti bulurlarsa.

  ancak görüyoruz ki internette gerek facebook olsun, gerek ekşi olsun, gerek burası olsun önce bir düşman yaratılıyor, çocuk ölümlerine sevinen zavallılar gibi, sonra bu düşmana giydirilip şovenizm dolu artık basma-kalıp haline gelmiş romantikli cümleler yazılıyor "çocuk onlar be! çocuk, bebek! sen yaşa çocuk! biz ölelim çocuk! kazanacağız çocuk!" benzeri...

  ben artık bunun da piyasa bir tavır olduğunu ve belirli bir zümrenin bundan da kendince egosal bir prim yapmaya uğraştığını düşünüyorum. hani nasıl ki bizim milletin yalandan dolandan ara sıra atatürk'ü kendi profil fotoğrafı yapası gelir ama adamın yaptığı 6 devrimi sorsan bilmezler, orada amaç sadece garip bi gösteriştir. ona döndü bu olay da. "çocukları öldürmeyin! onlar çocuktu! tek suçları çocuk olmaktı!" ... tamam da burada seslendiğin insanlar zaten öldürmüyor o çocukları, ihtimal hesabına vuracaksak mantıken ya polis-asker-jandarma yada terörirst öldürüyor. bu insanlar senin internette yazdığın şeyleri görecek değiller. ya gerçekten sokağa çık bu adamları bul, onların yüzlerine söyle, dağa çık orada protesto et onları veya askeriye önünde pankart aç, yahut ne bilelim bize çocuk ölümüne sevinmiş isimleri tek tek getir, ifşa et, en azından biz de eğer onların bu söylemlemlerini kınayalım.

  bunlardan hiçbirini yapmıyorsun, söylediğin üzere tarafsızsın, sadece romantikli çocuk öldü, çocukları öldürüyorsak bu vatan olmasın, hiçbirimiz olmayalım!!! kafası yaşıyorsun. bu tam da "ATAM, SEN KALK BEN YATAM!" kafası gibi. ne kadar da bir şeyler üretmeyen beyinlerin birbirine benziyor değil mi lafları. geçin bu boş romantizmi, çıkın sokağa, silahların önünde durun. ben de, ben gibiler de, benden çok farklıları da umursamasa bile onaylamaz çocuk ölümlerini, ama çok umursayanlar olarak madem bu iş sizin için çok mühim, buyrun internete kimsenin umursamadığı harfleri dizeceğinize aktif bir şeyler yapın. zamanında nasıl klavye delikanlıları, bordo klavyeliler falan vardı, bunlar da klavyeli hümanistler galiba.
  2 -1 ... emirst