1. 1.
  Güne Erdoğan'ı görerek başlamaktır.
  Gece uyumadım. buradaki karakolda olaylar oldu. Sabah saat 05.00 sularında bir gürültü duydum; Balkona çıktım; Bir çekici gelmiş karakola. Araba çekiyor; Askerler toplanmış. Çekicinin arabayı nasıl aldığını biraz seyrettim; Ardından uyumaya gittim. Rüyamda Erdoğan bizi bir yere götürecekmiş; Bizi onun helikopterinin önünde bekletiyorlar. Sonra görevli "Erdoğan gelmez; Öylesine geleceğini söylemişti." Diyor.
  Ben de diyorum ki "Ben çağırırsam gelir." Ve gidiyorum Erdoğan'ın yanına. Bahçede torunuyla oynuyor. Önce biraz seviyorum torununu. Sonra Erdoğan'a diyorum ki "helikopter kalkacak, hadi gel." Sonra da elini tutuyorum ve helikopterin yanına getiriyorum. "Bakın, getirdim Erdoğan'ı. O da geliyor." Diyorum. Ve pilot bize tarak dağıtıyor (böyle başa böyle tarak mı demek istedi, neden tarak dağıttı; anlamadım.) Sonra "Hadi gidelim." Diyorum. Ardından helikoptere biniyoruz. Sonra nasıl oluyorsa, birden uçağa dönüşüyor. Ama karayolundan giden bir uçak. Ayrıca otobüs şeklinde. Camları siyah film kaplı. Trafikte çok hızlı gidiyor. Sonra yolculardan bir tanesi lavaboya gitmek istiyor. Ben de ona izin vermiyorum. "şu an ayağa kalkmak için uygun değil; Yerinizde oturmaya devam edin; Anons yapılınca kalkabilirsiniz." Diyorum. (Neden öyle diyorsam, Sanki otobüs türbülans yapacak haha.)
  Zaten Geç ve kısa uyudum ve ilginçliklerle dolu olan bu rüyayı gördüm. Akpli olmadığım halde rüyamda Erdoğan'ı neden görüyorum; Bir de mutlu bir rüyaydı. Acaba bu rüya, benim akpli olmam için bir işaret miydi?
  3 -2 ... hexa gram
 2. 2.
  güne erdoğanı görerek başlamak

  (bkz: nightmare)
  7 -2 ... mel mel bakan gibson
 3. 3.
  "hayırdır inşallah" demekten başka bir şey akla gelmez.
  2 ... monk of monkmountain
 4. 4.
  berbat, tiksinti verici durumdur.
  2 ... zukenari
 5. 5.
  bayramda ortada yoktu, sagligi sihhati yerinde mi acaba diye dusundurur, cok kisa bir an.
  ... kerberos34
 6. 6.
  O nasıl rüyaymış lan oh my god oh my god.
  ... komutan amina logar
 7. 7.
  Bazı çomarlar tarafından daily routine olarak görülmektedir.
  ... yanmis patates 106
 8. 8.
  berbat bir his.

  sürekli acaba ne zaman maadur olacak beklentisinde kalmak.
  3 ... timur cengiz hulagu