1. 1.
  askerliğinin son gecesini yaşayan erler için bitmek bilmeyen zaman dilimidir.
  (bkz: şafak doğan güneş)
  1 ... febe
 2. 2.
  olymposta zifiri karanlığın ardından pansiyondan araklanmış battaniyelere sarınarak yapıldığında unutulmayacak anılar arasına giren eylem
  3 ... plug in baby
 3. 3.
  şehirdeki * bilimum karga, martı, kırlangıç, bülbül, albatros, serçe, karabatak, atmaca, şahin, hint bülbülü ve devekuşunun kafaları şişirmek amaçlı ötmeye başlamak için sabırla yaptıkları eylemdir.
  1 ... cunaurg
 4. 4.
  yeni günün anlam ve önemine göre değeri değişen, acılı veya umutlu bir bekleyiştir.belki bir sıcak çay ya da kahve kalp sesinizi duymanıza yarayabilir.
  ... eqin
 5. 5.
  güne herkezden önce başlamak istemek uyuyanların kaçırdığı o renk değişimini izliyor olmanın verdiği garip hissi tatmak. huzursuz bi gecenin ardından huzur bulmak istemek. *
  1 ... purplegoddess
 6. 6.
  yola koyulmak için en uygun zamanı kollamaktır.
  karanlığın bitişi ve gümüş renkli günün sarımsı bir renkle sevişmesidir.
  2 ... iceri terligi
 7. 7.
  bazen çektiğiniz acının şiddetinden uyuyamadığınız,üstüne birde yalnızlığın eklendiği gecelerde mecburen,bazende içinizde mutluluk ve heyecan fırtınaları koparken bir an evvel sabah olsun dualarıyla ve sabırsızlıkla o muhteşem doğa olayının beklenmesidir.kimi zaman ızdıraptır,kimi zaman mutluluk ama genellikle umuttur güneşin doğuşunu beklemek.
  2 ... bigudi
 8. 8.
  asker ya da aşıksınızdır,

  askerseniz; nöbettesinizdir muhtemelen. dimdik ayakta nöbetinizin bitmesini beklemektesinizdir. elinizde gururla taşıdığınız çapraz tutuştaki g3 piyade tüfeği, dimdik omuzlarınızla sizleri görenlere gözdağı verirken, aklınızdan kalbinizden geçenler o kadar asil, o kadar yumuşak ve o kadar hüzünlü hikayelerdir ki anlatmaya kalksanız karşınızdaki gözyaşlarına boğulacaktır. güneşin doğuşuyla bir gün daha büyük güne yaklaşmanın haklı sevincini yaşarsınız.

  aşıksanız; balkondasınızdır muhtemelen. yeni aşık olmuşssunuzdur. aşkınızın güzel yüzü gözünüzün önünden gitmemesi için uyumamışsınızdır. duyguların en asilidir. ya da uzunca bir zamandır kavuşamadığınız sevgilinize kavuşacaksanız yapılması muhtemeldir.

  her iki durumda da asil bi duygu içindesinizdir. değmiştir. güneşin doğuşuyla yeni düşünceler, güzel günler sizleri beklemektedir. hele ki bir sahil şehrindeyseniz balıkçıların seslerini de duyuyorsanız keyfine doyulmayacak bir sabah olacaktır.
  ... sheriff
 9. 9.
  bir tepedeyseniz açık alanda doğu ufkunu tamamen görebiliyorsanız güneşin doğuşu bir daha asla eskisi gibi olmayacak bir anlam kazanacaktır sizin için.
  ... birdy
 10. 10.
  aşık değilseniz hiçbir anlam ifade etmez. tabi bir bayan için bu.
  ... minti