1. 1.
  armut gibi gunes kremi surmeden gunes isigina cıkan bunyenin sonudur. beyaz tenliyse etki artacaktir. beyaz ten kizaracak ve gece yatirmayan bir aci hissedilecektir. ciltte su toplama goruluyorsa doktora gidilmelidir.
  3 ... painkiller
 2. 2.
  (bkz: amele yanığı)
  1 ... zamazingo
 3. 3.
  yanık kremlerinin iyi hasılat yapmasını sağlayan olay.
  1 ... sıçtırtma lamasına
 4. 4.
  suratın maymun dötüne vücudun ise pişmiş tavuğa dönmesi durumu.
  1 ... adein elessa
 5. 5.
  rahatlatıcı ve acıyı yok etmesi açısından bepanthane merhem harika bir cözüm. tatilinizin zehir olmasını önlüyor.

  not : doktorunuza danışarak kullanınız.*
  3 ... pilotmont
 6. 6.
  ayağa batan deniz kestanesi yle birlikte tatilizin içine harika şekilde sıçabilecek fiziksel zulümdür.
  3 -1 ... leblebi tozunun hastasiydim
 7. 7.
  gece uyutmayan, sürekli çıplak dolaşma isteğini arttıran* vücut ısısının hava sıcaklığından 10 derece fazla olmasına neden olan* kırmızımtırak durumdur.
  1 ... agdistis
 8. 8.
  insanı normalde duramayacağı akrobatik konumlarda uyumaya zorlayan, dikiş yerleri fena acıttığı için giysiden, güneşten, denizden, yazdan soğutan, kış gibisi yok kardeşim diye avaz avaz inleten işkencedir.
  1 ... matrushkaa
 9. 9.
  bronzlaşma adı verilen güzellik kisvesinin insan üzerindeki yegane zararıdır. daha güzel görüneceğini sanan insanlar kendini bu şekilde yakarken, akabinde türlü cilt hastalıklarına davetiye çıkarmakla kalmayıp, çoluğa çocuğa kötü örnek olmaktadırlar.
  ... soloistdeve
 10. 10.
  güneşin vücudumuza verdiği zararların ilk adımıdır. verdiği acı yanında daha sonra vücutta lekelenmeler ve bir çok cilt hastalıklarına neden olur. koruyuculuk seviyesi yüksek güneş kremleri kullanılsada güneşin en etkili olduğu saatlerde bronzlaşmak cidi deri yanıklarına sebep olabilir.
  ... eageans