1. 1.
  11 yaşında 11 müzik aleti çaldığını iddia eden, youtube de 350 den fazla videosu olan kardeşimiz. müzikle bu yaşta iç içe olması çok hoş, ancak ne yazık ki müzik kulağı yok. gitar çalmak sadece caddelerde rüzgar solosu veya 1-2 parça çalmak değildir. aynı şekilde bongo da ritm duygusundan yoksun bam güm çalınamaz. ulusal kanallarda müzik dehası olarak tanımlanması da içler acısıdır. bir kaç yıl sonra küçük ibo, küçük emrah... furyasına katılıp arabesk yaparsa şaşırmayın.
  1 ... ip atlayan gurbuz dana
 2. 2.
  internetten bir kaç videosunu izledim hiç bir enstrüman ı beginner in üzerinde çalamayan şimdilik 65 enstrüman çalan çocuk diye falan ilgi çeken fakat bundan 10 sene sonra yarım yamalak çalabildiği 65 enstrümanla ortada kalacak olan anne baba egosu kurbanı çocuk.
  1 ... el camino
 3. 3.
  youtubedaki sıçış videolarına bakarsak ailesi youtubeda fake üyelikler açıp yorum girerek müstakbel yetenek sizsiniz şampiyonunu daha da gaza getirmektedir.

  https://video.uludagsozluk.com/v/güneş-yakartepe-27891/

  ... tancan
 4. 4.
  gerçekten o kadar enstrumanı çalabildiğini mi sanıyor acaba diye düşündüğüm, ritm kulağı olmayan, enstrumanlarda iki notaya basmayı çalmak zanneden genç.
  ... rusruleti
 5. 5.
  ebeveyn hırsı kurbanı çocuk. kendisi için gerçekten üzülüyorum. yakında over capacity verecek.
  ... sosyalyabani