1. 1.
  (bkz: macerayı seven adam) (bkz: kup)
  ... david addison
 2. 2.
  Herkesin elde edemediği karizmadır. Zira sırf markalı veya moda diye yakışmayan insanlar madara olmakta, karizma yapacağım diye eldekini de kaybetmektedirler.
  1 ... onceoelibiinndir
 3. 3.
  (bkz: böyle nostaljik masalarda mum ışığında güneş gözlüğü takarım)

  (bkz: yemekteyiz hasan)
  2 ... patlak fermuar
 4. 4.
  yerine , zamanına , insanın zevkine göre değişen karizmadır . olup olmadık yerde en tipi tip gözlüğü takarsanız sadece güldürürsünüz . evin içinde güneş gözlüğüyle resim çekilen tipler vardır karizma olucaz biz diye her zaman komik olurlar . plajdan çıkmış ıslak saç altında güzel bir şort o şekliyle takılan yüze uygun bir gözlük iste tam tersine ekstra bir karizma puan kadar kişinin hanesine .
  ... wreker
 5. 5.
  gözleri güzel insanlar bi zahmet bu aleti kullanmasınlar. zaten dünya yeterince çirkin, güzel gözlerinizi bizden esirgemeyin lütfen.
  3 ... karamsar kelimeler
 6. 6.
  işe, okula vs. gidiyorsunuzdur, ama öyle uykunuz vardır ki, gidene kadar otobüste veya serviste azcık kestirmek iyi gelecektir. fakat utangaçsınızdır, öyle herkes gözü açık cin gibiyken göz kapaklarınızı birbirinize kavuşturmaktan çekinirsiniz, sizi öyle görsünler istemezsiniz. bu eziyet, mevsim yaz ise ve güneş gözlüğünüz de varsa bir keyfe dönüşebilir. takarsınız gözlüğünüzü, karizma bir uykuya dalarsınız. işte bu, işte bu!
  ... the big febowski
 7. 7.
  üstü başı dökülemn tipler vardır böyle amele gibi, ama gözlerinde pazardan aldıkları güneş gözlükler. o dakkika bi karizma sarar bu tipleri, öyle bir karizmaki gören kızların oracıkta veresi falan gelir.
  eşek ve altın semer mevzusunu çağrıştırır bana hep nedense.
  1 -1 ... charliez
 8. 8.
  Güzeldir.Tabii gözlük bir insana yakışırsa.
  ... metallifuckinca
 9. 9.
  bir televizyon programında mutfağın içinde yemek yaparken takma gereksinimi duyulmasını sağlayan karizmadır.
  ... jack gordon