1. 1.
  tespitim geldi sözlüğe yapabilirmiyim demenin bir başka versiyonudur.
  3 ... charliez
 2. 2.
  (bkz: sen de haklısın)
  ... gezenadam
 3. 3.
  şu ana kadar muhtemelen 38 tane gözlüklü, 45 tane gözlüksüz, 63 tane bıyıklı, 73 tane sakallı, 48 tane kel erkekle yatmış kaşar söylemi. istatistiğini tutmuş belli canım.
  4 ... kirmizi baslikli kiz
 4. 4.
  ya da güneşten korunmak istiyodur.*
  2 ... adrenalina
 5. 5.
  (bkz: recep tayyip erdoğan)
  (bkz: bence bir daha düşün)
  4 -1 ... the europaen union anthem
 6. 6.
  güneş gözlüklü tecavüzcüsüden diğerlerinden görmediği şevkati gören kabak götlünün söylemi. e peki o parmaklar, onlar ne olacak?
  1 -1 ... david addison
 7. 7.
  (bkz: ismi ali olanlar rahim kanseridir)

  (bkz: öyle bir genelleyememek ki bu kadar olmak)

  edit: bu entrye "ayıp" yorumları aldım.
  kardeşim erkekler rahim kanseri olamaz. cahil misiniz?
  8 -1 ... unavailable
 8. 8.
  bunu çürütecek öyle bir materyal var ki iktidarın başında olanın imanını gevriltir, eline veririm diyenleri duyar gibiyim.

  bunu öyle bir çürütürüm ki bir daha kenefe giremez, ağzınla giderirsin hacetini diyenleri de duyar gibiyim.

  bunu çürütmeye gerek yok, görsen anlarsın zaten ne idüğünü yaradığını ise herkes söylüyor.

  bunu öyle bir çürütürüm ki suratındaki sivilcelerden eser kalmaz, nefes alamazsın şu yaz günü.

  gibi cevaplar verilesi söz. ha hala tanım istiyorsanız; çocukluğunda sorun yaşamış, ailesi tarafından ne gözlük alınmış, ne güzel davranılmış, büyümüş de adam olamamış kişilerin söyleyebileceği laf.

  lan ben senin babanı tanıyorum, takardı gözlük. e iktidarsız desek sen nasıl oldun ibiş lafını ise aklımdan geçiriyorum.

  ulan harbi ne kadar malsınız, ne kadar boş işle meşgulsünüz. şu kodumun eğlence ve bilgi paylaşımı şeyinde küfür yemekten ne kadar hoşlanıyorsunuz. ananıza, bacınıza, ailenize küfür ediliyor, siklemiyorsunuz. çok mu seviyorsunuz lan küfür yemekten. dikkat çekmek için, beni konuşsunlar diye anama laf gelsin yeter ki konuşulayım, bu mu istediğiniz. yok efendim diyen şöyledir, yok gözlük takan böyledir. e bunları yazanda orospudur, dallamadır, amcktır.. bu mu istediğiniz. küfür yiyerek mi güçlenip, orgazm oluyorsunuz. ne kadar mal olduğunuz sizleri görmeden de anlaşılıyor, kasmayın ibnedir, şuursuzdur gibi cümle kurmalara. ayrıca bunun modası geçti, yapıldı daha önce diğer sözlüklerde. yaratıcı olup başka türlü küfür yemeye çalışın..
  2 -1 ... kolibalili
 9. 9.
  hayatını cinselliğe adamış insanın haykırışıdır. kes pipini kurtul boşver hayat güzel vapurlar felan.
  traktör eksozu gibi birine denk gelirsin yazık olur.
  1 ... wreker
 10. 10.
  miyop olup da hayatında hiç güneş gözlüğü takamamış clark kent'ler olarak haklı bulduğumuz tespittir. Miyoplar çok fena sevişir hatta, güneş gözlüğü takanlar ibnedir, hepimiz ibneyiz diyelim tam olsun, her şey birbirine girsin.
  Neyse biraz ciddileşelim, elbette bir kuyruk acısı sonrası yazılmış bir giri var karşımızda, güneş gözlüğünü iktidarsızlığını saklamak için kullanmak gerçekten abartı bir iddia olmuştur, fakat güneş gözlüğünü çok enteresan zaman ve mekanlarda takan insanlar varken, bunu iktidarsızlık üzerinden tanımlamak enteresan gözüküyor. Ha evet şimdi o tipleri canlandıralım, genelde metro seksüel olarak tanımlanan arkadaşlar olarak görebiliriz, kendilerine dikkat ederler, biz de kimi zaman abartanlara ne lan bunlar 'top'a benzemiş deriz. Ama iktidarsız olmaları. Yok ya o kadar da değil. Yani iktidarsız olan erkekleri bulup onlardan kaçınmak isteyen bayanlar mı aranıyor? Yoksa lan bu züppeler iktidarsız ben güneş gözlüğü takmıyor bana gelin ben size fena basarım demek amacındalar mı?
  Öyle işte, haftasonu boş boş yazılar yazmanın dayanılmaz hafifliği var üzerimde, böyle devam edin siz kuzum.
  1 ... roger that