1. 1.
    (bkz: donuzlandınız)
    2 -1 ... yok herif
  2. 2.
    taktiğini güzelmiş bir de entry girerse sen bu işi kaptın aslanım.
    1 ... zosma
  3. 3.
    erken
    saatlerde
    sırnaşmaya
    yeltenmek.

eh, gündem essy olursa bize de akrostiş yazmak düşer.
    2 ... asilsen
  4. 4.
    Essy ne? Davlumbaz markası mı?
    6 ... balona rovesata atamayan adam
  5. 5.
    uludağ sözlüğün gündemi hiçbi zaman ülke gündemiyle aynı olmadı ki; milli mücadele yıllarında da var olsaydı aynı tip başlıklar açılacaktı yine.

bi zaman sonra tiksintiyle karışık garip bi kabulleniş hissediyosunuz. "doktor ne yersen ye dedi" denen hasta gibi yani.
    1 ... dior jr
  6. 6.
    Toplasan 20-30 abazanın işidir. Gerçi Ortalama online yazarların %10'unu oluşturuyorlar ama olsun. Çok değil sanki.
    ... cold man
  7. 7.
    Birilerinin gitmesine sebep olacak olaydır. Rezalet!!!
    Bacım daha birbirimizin kaşlarını bıyıklarını alıp kek kısır yiyecektik ya nereye böyle? Noldu "kocam beni aldatıo" başlıkların tutmadı mı? Ama suçlusu ben değilim ki. Geri dönenin cımbızı kırılsın!

sanki ben diyorum 00.00 olduğu an nickaltımda kamp kursunlar, hakkımda envai başlıklar açsınlar diye.
    4 -3 ... essy
  8. 8.
    uludağ sözlük. hep kendini ön plana atmaya çalışan kadınlar ve onların yalakalarıyla dolu oldu. eskiden lookin vardı paradise vardı o vardı bu vardı her yıl birileri konuşulmak için yirtiniyo. hayirlisi olsun. ben de konuşulmanız için destek verdim hatta. Lafım bahsi geçen kişiye değil genel bir eleştiri aslında.
    2 ... hepbirsonbahar
  9. 9.
    sankı başlığı essy açtı.

suçu kendinizde arayın.
    1 ... he gulum he he de gitsin