1. 1.
  bu akşam cumhurbaşkanı abdullah gül'ü konuk edecek program.
  ... fakiramagururlugenc
 2. 2.
  Geçen haftalardaki program çok ilgi gördü demek ki bu akşam yine tanıdık yüzler konuk. Konu beynin sınırları.. Başta Prof. Dr. Sinan canan olmak üzere, Yrd. Doç. Dr. Oytun Erbaş, Prof. Dr. Yasemin Özdemir, Uzman Psikolog Serap Duygulu program konukları.. Yayın akışında saat 21.00'da Cnn Türk'te yayınlanacağı belirtilmiş.
  3 ... sabahuykusu
 3. 3.
  Gündem özelden ziyade, gündemle alakasız bir program gibi gelen cnn türk programı.
  2 -1 ... drdolantin
 4. 4.
  gündemden sıkılan, izdivac programlarindan bikmis bünyelere siddetle önerilir. Program cumartesi ve pazar gunleri saat 22 de basliyor.
  http://www.cnnturk.com/canli-yayin

  ve son olarak hastasiyizzz
  2 ... serenadd
 5. 5.
  An itibariyle Türk usulü başarı konusu işlenen program. En zayıf halka olarak erden timur'u görüyorum. Acar baltaş da devamlı mümin sekman'ı bozup duruyor.
  2 ... sessiz geveze
 6. 6.
  Saatlerdir izlediğim, cnn türk'te yayınlanan keyifli program.
  1 ... squat yapan fil
 7. 7.
  Tâbir-i caizse manyaklar gibi izlediğim kaliteli uzman konukları ve konularıyla adıyla müsemma gündemi yakalayan tv programı. türk televizyon ekranlarında bu denli kaliteli bir programın varlığı içimde ülkeye dair bir umut yeşertmiyor değil hani. ben youtubedan takip ediyorum arada reyting getirsin diye tvden izlediğim de oluyor 3 4 saatlik programlar su gibi akıyor ve ufkunuz iki katına çıkıyor çok beğendiğim bölümleri mevcut yakında edit gelecek.
  ... godoyu gozlerken
 8. 8.
  Bir konunun, birçok farklı yönden ele alındığı program. Hatta Tv programlarındaki kalitenin yerlere düştüğü şu zamanda, izlenebilecek en kaliteli programlardan.

  Dün akşam evde dizi izlemek isteyenlere postamı koydum. "Olmaz, bu program çok bilgilendirici. Hem deniz Bayramoğlu beni favlıyor; rt'liyor; bu akşam bu program izlenecek!" Dedim. Kumandaların hepsini toplayıp kendi yanıma koydum; ÇAy koymaya giderken de kumandayı yanımda götürdüm; kanalı değiştiremesinler diye. Haha.

  Önce dizileri kaçıyor diye somurttular. Sonra annem de programa hayran oldu; Özellikle din bilim adamı Prof. Dr. Hasan Onat için "dini doğru anlatan böyle din adamları var mıymış, helal olsun." Dedi. Ben ilk ümit aktaş sayesinde programa hayran olmuştum. "Bravo, gerçek tıp, budur." Demiştim. Annem de bu programı izleyince bağımlısı oldu benim gibi. Sadece Kardeşim izlemedi. O, bilgisayardan yabancı dizi açıp izledi.

  "Şu 24 yaşına kadar en sevdiğin programlar hangisiydi?" Diye sorarsanız: "Sunay akın'ın 'hayat deyince' programından sonra en sevdiğim program 'gündem özel'dir." Derim tartışmasız.

  Gerçekten konuya hakim konuklarıyla, deniz bayramoğlu'nun sorularıyla, her şeyiyle doyurucu bilgiler veren muhteşem ötesi program.

  Dünkü bölümde hoşuma giden sözlerden bazıları:

  "En iyi seyahat, kendi içimize yapılan seyahattir." Sungur hoca.

  Yine sungur hocanın söylediği bu mevlana sözü çok hoş: "Dünyaya bölünmeye değil; birleşmeye gelmişiz."

  Hasan Onat hocanın söylediği sözlerden bazıları:

  "dini kolaylaştırın; zorlaştırmayın."

  "Din, iki ucu keskin bir kılıç gibidir." Yani din, doğru anlaşıldığında iyidir; ama din, bazı kötü niyetli kişiler tarafından yanlış anlatıldığında, tehlikeli olabilir. Bu yüzden dini çok iyi anlamak gerekiyor. En ufak bir yanlış anlaşılma, kötü sonuçlar doğurabilir.

  Bu akşam da izleyeceğim CNN Türk'te. Size de tavsiye ederim; izleyiniz izletiniz.
  5 ... hexa gram
 9. 9.
  Ulan yine kaçırdık izlemeyi iyi mi.

  Neyse Müthiş ötesi programdır efenim. Hala izlemeyen varsa duyurulur.
  1 ... squat yapan fil
 10. 10.
  Serkan karaismailoğlu'nun müthiş anlatımıyla dikkat çektiği program.
  1 ... squat yapan fil