1. 1.
    banka kartınızın içinde 5000 tl de olsa 1 günde atm'den çekebileceğiniz izin verilen maksimum tutarın 1500 tl olması saçmalığıdır.

kendi paramı bile atm'den takır takır çekemiyorum. belki acil lazım nakit olarak bana, pos cihazının geçmediği bir iş için gerek belki... rezillik!

hem eft havale ücreti kes, hem de parama el koy... yıl olmuş 2019, ne biçim saçmalık bu...
    7 -4 ... zera
  2. 2.
    Hem atmdeki parayi bitirmemek hemde kart calinmasina karsi alinmis bir onlemdir. Adim basi banka zaten icerden cekin istediginiz kadar.
    2 -1 ... ruut altmis alti
  3. 3.
    banka şubesinden çek AMK.
    2 -1 ... kazangap
  4. 4.
    kendi paramı çekmek için sadece hafta içleri 9.00-17.30 saatleri arasında açık olan bir şubeye, iş yerinden izin alıp git, diyenler için sorun teşkil etmemektedir.

haa tabi haftasonu aciliyeti olan +1500 tl'lik para için şehrinizde açık olan bir şube bulmak ve bulduğunuz bu şubenin size yakın olması ihtimali güldürür...

kendi paranıza el konulması gibidir resmen.
    3 -1 ... zera
  5. 5.
    bankanızı arayarak 2bin ve üzeri yapabiliyorsunuz diye hatırlıyorum. ayrıca bu önlem kart ve hesap güvenliği için yapılmış bir şeydir. kartınızı çaldırdığınızda, hesabınızda ki bütün paranın çekilmesine engel olmak adına yapılmıştır.

eminim öyle bir durum yaşadığınızda da; yaa neden günlük limit koymadınız, bütün param gitti ühühüh diye ağlarsınız.

malum, insanoğlu memnuniyetsiz varlık.
    3 -1 ... pembepapyonlufil
  6. 6.
    Nakit para akışı 2019 yılında %29 düşmüş. Nakit para kullanımı %65 seviyelerindeymiş. Rakamların doğru olup olmadığı bilemiyorum ama ben de artık kart kullanıyorum. Nakit para pek cebimde olmuyor. Bir kaç yıldır içinde belki para bile üretilmez. Nakit akışı olmayacağı için paraya ihtiyaç olmayacaktır. Netice de para mücevherat varlığımızı kullanma aracı değil mi?
    ... euludagg
  7. 7.
    limitin yükseltilmesi kişinin elinde olan durum.

bağlı olduğunuz şubeye gidip dilekçe yazıyorsunuz ve aynı günde limitiniz yükseltiliyor. işlem hızlı. telefondan yani müşteri hizmetlerinden halledilmiyor bilginiz olsun.
    ... aeneskral
  8. 8.
    Enpara kullananlar için geçerli olmayan durum.
    2 -1 ... moon tripper
  9. 9.
    En para için geçerli olmayan evet, birde geçen gün iş bankasının atm sini boşalttım. 8 küsür nakit çektim. QR kod ile izin verdi.
    -2 ... n dakota
  10. 10.
    saçma amk kendi paramızla rezil oluyoruz..
    1 -1 ... leonking34