1. 1.
  günlük yapılan seksleri tanımlayan başlık. ulan ne güzel ortam günün ayeti var günün küfürü desen o da var ama gel gelelim günün seksi yok? e neden bir tek bu mu ayıp? peygamber dediğiniz adamın eşi eşleri yok mu çocukları nasıl oldu?

  günün seksi her inanan insanın her gün yapması elzem sekstir.
  2 -2 ... rootz
 2. 2.
  bu günlük yapılan seks için ayet soranlar olmuş, buyrunuz:

  - allah, erkeklere ve kadınlara, günlük seks yapılmasını aksatmamalarını buyurabilirdi. belki de buyurmuştur ama muhammed bunu herkesin bilmesini istememiştir. günlük seks içerisinde spor, gevşeme, rahatlama ve mutluluk bulunur. her ideal inanan sofinin günlük seks yapması gereklidir. allah çok bağışlayandır ve belki de eşlerimizle sevgililerimizle çok seks yapmamızı tavsiye etmiştir. (sevgi suresi, ayet 666)
  1 -1 ... rootz
 3. 3.
  - allah'a ve resulü'ne inanıp her gün sevenlerin, sevişenlerin, seks yapanların mükafatı; ancak dombili bir insan olmaları yahut çok kocaman şeker gibi insan olmaları veya nefis insanlar olmalarıdır. bu (mükafatlar) dünyada onlar için bir güzelliktir. ahirette de onlara büyük sevgi pazar sevişgenlikleri ve kalp sunulacaktır.
  1 -1 ... rootz
 4. 4.
  artık yaptığımız sabah seksleri gecenin bir karanlığındaymış gibi oluyor. malum ezanın okunmasından önce çıkıyoruz dışarıya artık neredeyse.
  2 ... the outsider