1. 1.
  artık her gün uplanması beklenen intihar edenleri belirten bildiri.

  rahmet uysal:

  1987 yılında Mersin'de doğdu. ilk ve orta öğretimini Ankara'da tamamladı. istanbul Üniversitesi Tiyatro Eleştirmenliği ve Dramaturji bölümünden 2010 yılında mezun oldu. Üniversite ile eş zamanlı olarak Tiyatro Boyalı Kuş'ta bir çok projede dramaturg olarak çalıştı. 2010 yılından bu yana başta Sosyal Hizmetler ve Kültür AŞ olamak üzere, çeşitli kurum ve kuruluşta tiyatro öğretmenliği ve yönetmenlik yaptı. 2011'de kurulan Psiko-Tiyatro Atölyesi'nin eş kuruculuğunu ve Sanat Yönetmenliğini üstlendi. 2002-2006 yılları arasında Ankara Üniversitesi Tasavvuf Musikisi Ana Bilim Dalı'nda görev yapan Araştırma Görevlisi Fatih Koca'dan ney dersleri aldı. Uysal Türkiye'nin sayılı kadın neyzenlerinden biri olarak gösterilmektedir.

  --spoiler--
  Genç tiyatrocu evinde ölü bulundu
  Genç Tiyatrocu Rahmet Uysal, Cihangir'de bulunan evinde iple tavana asılı halde bulundu.

  günün intihar edeni
  --spoiler--

  kaynak: http://gundem.milliyet.co....2013/1673385/default.htm
  5 ... basak burcu errrkegi
 2. 2.
  Recep Albayrak:

  ANKARA'da yaşayan araştırmacı, 62 yaşında 'Afganistan Türkleri, Simav Türkleri, Osmanlı Döneminde Simav, Ethem Beyin Sürgün Yılları ve Simav Olayları ile Azeri Türkçesi Dil Kılvuzu' kitaplarının yazarı.

  --spoiler--
  memleketi Kütahya'nın Simav ilçesi'ndeki anne ve babasının mezarının başında ruhsatlı tabancasıyla başına ateş ederek canına kıydı.

  günün intihar edeni
  --spoiler--

  kaynak: http://gundem.milliyet.co....2013/1673327/default.htm
  4 ... basak burcu errrkegi
 3. 3.
  Süleyman Yılmaz:

  Fethiye'de 5 çocuk babasıdır.

  --spoiler--

  Fethiye'de yıllardır çektiği mide ağrısı nedeniyle gittiği doktorlardan bir sonuç alamayan ve bunu takıntı yaparak bunalıma giren 5 çocuk babası Süleyman Yılmaz, tarım ilacı içmeye kalktı. Oğlu tarafından ilaç güçlükle elinden alan Yılmaz, av tüfeğiyle canına kıydı.

  Fethiye ilçesinde yıllardır mide ve karın ağrısı çeken ve sık sık doktorlara giden evli ve 5 çocuk, 3 torun sahibi 64 yaşındaki Süleyman Yılmaz bunalıma girdi. Yılmaz, evinin banyosunda av tüfeği ile canına kıyarak yaşamına son verdi.

  Olay Fethiye’nin Karaçulha Beldesi Cumhuriyet Mahallesinde bir evde meydana geldi. Süleyman Yılmaz sabah evde yalnız iken tarım ilacı içmeye kalktı. Babasının evde yalnız olduğunu fark eden oğlu Yusuf Yılmaz da son anda babasının elindeki tarım ilacına müdahale ederek aldı. Babası ile konuşan ve yaptığının yanlış olduğunu söyleyen Yusuf Yılmaz, durumu evin yakınındaki komşularına haber vermeye gitti. Bu sırada evin içinden silah sesi duyuldu. Yusuf Yılmaz ve komşuları koşarak eve gittiklerinde Süleyman Yılmaz’ı banyoda kendini av tüfeği ile vurmuş şekilde kanlar içerisinde buldu. Oğlu ve komşuları durumu polise bildirdi. Olay yeri inceleme ekipleri evin içerisinde inceleme yaptı.

  Süleyman Yılmaz’ın cesedi cenaze otosu ile Fethiye Devlet Hastanesi'nde yapılan ön incelemenin ardından geniş çaplı inceleme ve araştırma için Muğla Adli Tıp'a gönderildi.

  Beş çocuk sahibi Süleyman Yılmaz’ın evlatları Yusuf Yılmaz, Hüseyin Yılmaz ve Ramazan Yılmaz olay yerinde büyük üzüntü yaşadı. Hüseyin Yılmaz, yaptığı açıklamada “Babamız uzun süredir karın ve mide ağrısı çekiyordu. Çok değişik doktorlara götürdük. Bir sonuç alamadık. Bunu takıntı haline getirdi. Bu nedenle psikolojisi bozuldu” dedi.

  Yusuf Yılmaz ise, "Sabah babama uğradım. Elinde tarım ilacı vardı. O zehir şişesini elinden alıp dışarıya attım. Komşudan yardım istemeye gittim. O sırada tüfekle canına kıydı. Çok üzgünüz” diye konuştu.

  --spoiler--

  kaynak: http://www.kanalahaber.co...ar-etti-haberi-117954.htm
  2 ... basak burcu errrkegi
 4. 4.
  Özay Öztorun

  26 ya$ında a$ık bir delikanlı.

  --spoiler--
  Olay, Çorum'a bağlı Acıpınar Köyü’nde meydana geldi. Bir baraj şantiyesinde çalışan Özay Öztorun, ailesine sevdiği 22 yaşındaki Y.K. adlı kızla evlenmek istediğini söyledi. Aile, bunun üzerine geçen hafta kızın evine gidip, Y.K.'yı istedi. Ancak, kızın ailesi olumsuz cevap verdi. Bunalıma giren Özay Öztorun, evlenmek istediği kıza, "Seni çok seviyorum, kendine iyi bak. O parmağındaki yüzüğü de asla çıkarma. Yaşadığın sürece de hep mutlu ol" diyerek cep telefonundan mesaj gönderdi.

  Ruhsatlı tüfeği karnına dayayan Öztorun, tetiğe dokunarak intihar etti. Kaldırıldığı hastanede yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.
  --spoiler--

  kaynak: http://www.objektifhaber....ntihar-etti-159229-haber/
  1 ... basak burcu errrkegi
 5. 5.
  saymakla bitmeyecek saçma listedir. sadist misiniz olum.
  4 ... oytunkaran
 6. 6.
  hicbir neden intihar etmek icin bir neden degildir. intihar eden rahmet uysal a allah tan rahmet diliyoruz. icinde bulundugu durum kimbilir nasil bir seydi. yazik olmus. neyzen.
  1 -2 ... alasi kerim
 7. 7.
  Ali Kaymaz

  bu genç delikanlı hapishanden yeni çıkmı$ ve henüz 18 ya$ındaydı.

  günün intihar edeni

  --spoiler--
  iZMiR'in Konak ilçesi'nde, 2 ay önce cezaevinden tahliye edilen Ali Kaymaz, evinin çatı katında kendini ipe asarak intihar etti.

  Kadifekale Mahallesi 1012/2 Sokaktaki olay, saat 11.30 sıralarında ortaya çıktı. Yaklaşık 2 ay önce cezaevinden çıkan Ali Kaymaz, ailesinin yanında kalmaya başladı. iş bulamadığı için bunalıma girdiği ileri sürülen 18 yaşındaki Ali Kaymaz, evinin çatı katında kendini ipe astı. Kaymaz'ın cesedini bulan yakınları durumu polise bildirdi. Evde polis ekipleri incelemede bulunurken, herhangi intihar notu bırakmadığı belirtilen Kaymaz'ın cesedi olay yerinde yapılan incelemenin ardından otopsi için izmir Adli Tıp Morgu'na kaldırıldı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.
  --spoiler--

  kaynak: http://www.dha.com.tr/kon...dakika-haberi_433505.html

  dip not: esaretin bedeli filmini izlemi$sinizdir. hapishanden çıkan ya$lı amca tekrar cinayet i$lemeyi dü$ünür ve tekrar hapishanenin o sıcak ortamında 3 öğün yemeğini yiyebilmek için. çünkü hiçbir vasfı yoktur ve hayattaki varlığı tamamen zaman doldurma amaçlı olduğunu dü$ünürdü. sonra bu amcamız bildiğiniz üzere daha sonra i$ bulunuyor ve bir markette po$et doldurma gibi bir i$e koyulmu$tu fakat böyle bir i$le ömrünü geçiremeyeceğini biliyordu. en iyi intihardı. ve bir odada intihar ediyordu.
  2 ... basak burcu errrkegi
 8. 8.
  nazife bozat

  2 çocuk annesi ve 49 ya$ında.

  günün intihar edeni

  --spoiler--
  ADIYAMAN'da, psikolojik tedavi gören 2 çocuk annesi 49 yaşındaki Nazife Bozat, eşine 'Çocuklarıma iyi bak, onları üvey anne eline bırakma' notunu bıraktıktan sonra kendisini tavana asarak yaşamına son verdi.

  Olay, sabah saatlerinde Karapınar Mahallesi 2829'uncu Sokak'ta meydana geldi. Nazife Bozat, servis şoförü eşi Abuzer'i işe, çocukları 10 yaşındaki Baran ile 8 yaşındaki Aliş'i okula gönderdikten sonra evde yalnız kaldı. Bir süre sonra yakınları, ziyaret etmek istedikleri Nazife Bozat'ın çağrılara cevap vermemesi üzerine, psikolojik tedavi gören kadının intihar etmesinden şüphelenerek kapıyı kırarak içeri girdi. Eve giren yakınları 2 çocuk annesi Bozat'ı tavana asılı halde görünce durumu polis ve sağlık ekiplerine bildirdi.

  'ÇOCUKLARIMI ÜVEY ANNE ELiNE BIRAKMA'

  ihbar üzerine eve gelen sağlık ekipleri asılı olduğu tavandan indirilen kadının öldüğünü saptadı. Nazife Bozat'ın öldüğünü öğrenen yakınları ağlarken, bu sırada okuldan gelen ve annesinin cesedini görünce gözyaşına boğulan 8 yaşındaki Aliş Bozat komşuları tarafından evden uzaklaştırıldı. intihara ilişkin evde inceleme yapan polisler ise 2 çocuk annesi kadının ölümünden önce bir mektup bıraktığını belirledi. incelenmek üzere el konulan mektupta Nazife Bozat'ın eşinden evlenmemesini rica ettiği öğrenildi. Bozat'ın kız kardeşleri Özgül ve Fatma'dan çocuklarına bakmasını istediği mektubunda, "Abuzer, ben bu hastalıktan kurtulamadım. Bu şekilde yaşamak zoruma gidiyor. Size bakacak durumda değilim. Çocuklarıma iyi bak. Onlar benden sana emanet. Baran'a Özgül, Aliş'e de Fatma baksın. Onları üvey anne eline bırakma. Ben bu dünyayı sevmedim, onun için kendi isteğimle hayatıma son veriyorum. Anneme söyleyin üzülmesin, sadece bana dua etsin. Ölümü özledim yaşamak isterken delice."

  Polis ekipleri ve Cumhuriyet savcısının yaptığı incelemeler sonrasında Nazife Bozatın cesedi otopsi yapılamak üzere Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna götürüldü.
  --spoiler--

  kaynak: http://haber.stargazete.c...intihar-etti/haber-730988
  ... basak burcu errrkegi
 9. 9.
  a.a. | 27.02.2013

  Toptancı halinde çalı$an A.A. 27 ya$ında. ismi bile anonim gitti. vay anasını.

  http://i.sabah.com.tr/sbh...9349365598520130227023549

  --spoiler--
  Antalya Manavgat'a bağlı Beşkonak beldesi Oluk Köprü üzerinde bir genç, önce sevgilisi olduğu iddia edilen kadını öldürdü ardından intihar etti. Toptancı halinde çalışan A.A. (27), henüz ismi belirlenemeyen ve sevgilisi olduğu tahmin edilen kadınla birlikte alkol aldıktan sonra av tüfeği ile önce sevgilisini öldürdü daha sonra kendi başına kurşun sıktı. Kadın olay yerinde, A.A. ise hastaneye sevk edilirken yolda öldü.
  --spoiler--

  kaynak: http://www.sabah.com.tr/Y...sini-oldurup-intihar-etti#
  ... basak burcu errrkegi
 10. 10.
  Gökhan Aytan

  51 ya$ındaki emekli binba$ı. insan ölümleri ya$amını değersiz kılmı$ olabilir.

  http://img6.mynet.com/ha7/g/gokhan-aytan2.jpg

  --spoiler--
  Maltepe Büyükbakkalköy Mahallesi Başıbüyük yolunda saat 09.00 sıralarında işe giden bir vatandaş yol kenarındaki bir otomobilin içinde kanlar içindeki kişiyi görünce hemen polis ekiplerine haber verdi. Kısa sürede olay yerine gelen polis ekipleri otomobilin çevresine güvenlik şeridi çekerek sağlık ekiplerini çağırdı. Sağlık ekiplerinin yaptığı incelemede otomobilin direksiyon mahallinde oturan ve elinde tabanca bulunan kişinin hayatını kaybettiği belirlendi. Polis ekiplerinin yaptığı araştırmada hayatını kaybeden kişinin 51 yaşındaki emekli binbaşı Gökhan Aytan olduğu belirlendi. Emekli binbaşının intihar ettiği sanılırken, otomobilin sürücü mahallinde oturan Gökhan Aytan'ın başından giren kurşunun otomobilin arka camını kırarak dışarı çıktığı görüldü. Olay yeri inceleme ekiplerinin yaptığı incelemenin ardından emekli binbaşı Gökhan Aytan'ın cesedi morga kaldırıldı. Olayı görerek polisi arayan görgü tanığı, "sabah işe giderken otomobilin içinde kanlar içindeki birini gördüm hemen polisi aradım" diye konuştu. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.
  --spoiler--

  kaynak: http://haber.gazetevatan....tihar-etti/518079/7/yasam
  ... basak burcu errrkegi