1. 1.
    tabu yıkmak değimiyle kaşarlaştırılan kızlardır. Artık varın şu işin farkına ahlak tabu değildir. Etik tabu değildir.
    10 -3 ... romanovicraskolnikov
  2. 2.
    Herkesin nickine göre kardeş. Senin de hakkın onlar demek ki.

T:boş beleş sallamadır.
    3 -2 ... plane of wings
  3. 3.
    süper bişey bu. aynı anda 3 kızla aynı samimiyette konusuyorum. süper olan yeri burası değil sadece bir "selam"ile başlayacak kadar basit olması. öyle oldu. yahu sen benim isntagramdaki çakallıklarımın en basitine kurban gitmişsin sonra seviye ayakları yapma hiç yemezler. bakalım haziranın son haftası sevişcez aşkımlarla. artık orospulaşan nesle oturup üzülmek yerine ekmeğini yemeye karar verdim. kararın ardından henüz 1 hafta geçmeden yok daha memeler dedirtecek olaylara şahit oldum.
    bol sikişli günler..
    7 -4 ... yorqunum
  4. 4.
    Bu devirde düzgün kız çok az kaldı. 90 ların ortasından önce doğan kızlarda gene düzgünler var ama şimdiki yeni nesil kaşarlardan bi bok olmaz.
    ... yoksul genc
  5. 5.
    Bir kız istediği kişiyle sevişebilir,evlenmesine de gerek yok,herkesin kendi tercihi.fakat neden milletin gözüne sokuyorsunuz "özgürlük" adi altinda.bunu kimsenin bilmesine gerek yok ki.saçma sapan giyinip insanlarin dikkatini çekince kimse etkilenmiyor.vucudunu gostermekten baska yapacağin bir şey yok mu insanlari etkilemek için.bu kadar mi boş birisin gerçekten.ben kızların davranışlarıni görünce bunlari düşünüyorum.
    3 -1 ... kalkyerineyatyavrum
  6. 6.
    etraf bozdu. bekar kadınların yaptıklarına bir şey demem de evli barklı, çocuk sahibi olan bazı ahlaksızların yaptıkları midemi bulandırıyor.
    2 ... penald
  7. 7.
    hatun düşüremeyip, bok atan yazar beyanı.
    -3 ... vole
  8. 8.
    dikkat çeken bir durum.
    4 -3 ... bakkal hasan
  9. 9.
    Kaşar kızlar senin dikkatini çektiği içindir? Acaba neden
    7 -3 ... hoenirr
  10. 10.
    takıldığınız insanlarla alakalı durumdur.

etrafınız da selamlaştığınız, konuşup muhabbet ettiğiniz insanlar öyleyse ne işiniz var bunlarla.
    he etrafımda böyle yok dışardan bakınca öyle olduğunu düşünüyorum diyosan senin anan bacın yok mu sorusunu akıllara getiren başlıktır.
    -3 ... mrkovalskiy