1. 1.
  Son zamanlarda özellikle de 1994 ten sonra doğan kuşakta görülen hakikattir. 95 96-97 lilerden hala ufak tefek iyiler çıkabiliyor ama diğerleri tam bir sığır olmuş. Yeni nesil kızlar hem egoist hem bencil hem cahil hem de şımarık ve saygısız bir biçimde yetişiyor. Tarihin, geleneksel kültürün birikimlerinden Haberleri yok. Bunda en büyük etkense yaygınlaşan teknolojiyle artan kibirlilik, nasıl olsa pohpohlanıyorum deyip okumaya yazmaya düşünmeye gerek görmeme kendini daima tepelerde görme, artist artist hareketler, tevazudan yoksun tavırlar. bu tür aptal embesil bir nesil ciddi mahiyette bu derin milli kültüre sahip samimiyet özveriyle iç içe yaşamaya alışık okumuş hakkaniyetli bir toplum olan türk toplumunun yapısında barınamaz. Türk Halkının, devletin ve toplumun mukadderatı açısından, Yeni nesil kızlara ailelerinin bir an önce toplum kurallarını ve vatandaşlık vazifelerini öğretmesi lazımdır. Bunun yanında alçakgönüllü olma, atılganlık, canayakınlık gibi kişilik özelliklerini kazandırmaları şarttır. Güzel toplumumuzun kültürel ve manevi yapısının nesilden nesile aktarılması ve kati surette bozulmamasını zaruri bir mesele görürüm.

  Yoksa bütün gün erkekler bana saplamak istiyor diye ortalıkta gezinen günümüz kendini beğenmiş bu zekasız ortam meraklısı kaşarlardan bi bok olmaz. Türk Toplumun milli rabıtalarını gevşekleştiren bu tip boş beleş insanlarla asla muasır bir inkişafı yakalayamayız.
  Halbuki eski nesil kızlar öyle miydi ne varsa onlarda var, eskiden okuryazar, mütevazi yardımsever en önemlisi de bilgili duyarlı ve samimi kızlar çoğunluktaydı, önceleri bu ülkede böyle kızlar vardı hala daha da var az sayıda da olsa. Benim bildiğim türk gençliği işte budur. Ah be nerede o eski güzel günler...
  6 -3 ... yoksul genc
 2. 2.
  her şeyi kolayca elde edebildikleri içindir.

  sorumluluk duygusu yok, hayatın ciddiyetini idrak edemiyorlar, her şey oyun gibi geliyor.

  işin özü geç olgunlaşıyorlar.

  gerçi her nesil biraz daha geç olgunlaşıyor bir öncekine göre.

  mesela dedelerimiz de 17-18 yaşında evlenip bir evin sorumluluğunu alabilecek durumdaymışlar.

  biz de onlara göre yarrak gibi bir nesilizdir muhtemelen.
  5 ... lucius vorenuss
 3. 3.
  erkeklerinin abazan ve keko olmasının sonucudur.
  1 -1 ... prensest
 4. 4.
  Otobüsteki Yaşlı teyzenin yeni nesil gençler çok yozlaştı sözlerine şahit olduğum durumdur.
  1 ... yoksul genc
 5. 5.
  Ayan beyan ortada olan hakikattir. Eline kalem alıp bir iki cümle karalayacak kabiliyetleri bile yoktur. sabah akşam gezip tozup mesaj çekerler Bir bok olmaz bunlardan.
  7 -6 ... yoksul genc
 6. 6.
  hem kız hem erkeklerde gerçekten şiddetli bir kalite düşüklüğü var. acaba diyorum bu kuşakların ebeveynleri ''biz zor hayat yaşadık evlatlarımız yaşamasın'' diyerek aşırı rahat bir ortam mı oluşturdular ki böyle her şeyi elde edebileceğini düşünen ve akla ihtiyaç duymadan içgüdüleriyle hareket eden postmodern dalyarak bir nesil yetişti? fiziksel olarak daha hormonlu ama akıl olarak daha eksik.
  6 ... il dentisto
 7. 7.
  Üstteki yazarinda da degindigi üzere sadece disi kesimde değil erkek cinsinde de var bu hastalıklı haller. Kanser gibiler. Ego,kibir, hazza düşkünlük,cehalet vs. Sürüsüne bereket.

  93'-94'ten sonrası iptal anasini satayım.
  4 ... cali gula
 8. 8.
  imza atılabilecek bir beyan. evet öyleler aksini iddia eden meriç top ve oçtur.
  2 -1 ... 333444555666777888999
 9. 9.
  ne tarafı imzalıyoruz.
  2 -1 ... masklavi