1. 1.
  evde bulunan bardagi, tabagi, hedeyi, hodoyu sergilemek icin kullanilir.ise yaramayan camli bir mobilya parcasidir.
  3 ... posion
 2. 2.
  yaklaşık 10 senedir belediye olan, öncesinde turgutreise bağlı olan hoş bir beldedir. denizi bodrumun bir çok plajı gibi mavi bayraklıdır. aynı zamanda birçok yeri sit alanı olduğundan fazla deforme olmamıştır.
  Balık restoranları, hediyelik eşya tezgahları, batıkları ve tavşan adası oldukça meşhurdur.
  ... alas
 3. 3.
  gümüşlüğün içinde bir kahve vardır çay bahçesi kılıklı. girilir içine muhtarın işlettiği köfteciden bir yarım ekmek istenir. bir de ayran/kola/çaydan biri. sonra tavşan adasına iskeleye karşı gel keyfim gel. o köftenin tadı aklınızda çıkmışsa bilin ki karışık tostundan yemişsinizidir. gümüşlükte bu köfte gibidir, bir kere gidince akıldan çıkmayan bir tatil yöresidir.
  ... tankut kabza
 4. 4.
  Nebil Özgentürk'ü denizin dibinde mum ışığında gördüğüm mekan.Çok güzel bir yerdir.Balık yemeye giderken mekan sahipleri küfür dolu kavgalarıyla kopmuştuk.Ama bu mekana gölge düşürmemişti oda ayrı.
  ... indiana_jones
 5. 5.
  bodrumun en bozulmamış en şirin en gizli beldesidir.tavşan adasının yakınlarında balık yememek olmaz.
  1 ... unexpected paradox
 6. 6.
  akşam güneşi denizin turkuaz rengi ile birleşip gümüş rengini almasıyla, inanılmaz bir renk cümbüşü yaratan, bodrum da huzurun ve dinginliğin tek yaşanılabilir olduğu belde
  ... celibon
 7. 7.
  Türkiye ile Yunanistan arasında 1996 yılında yaşanan ilk kardak adası krizinde, sat komandolarının söz konusu adaya çıkarma yaparken kıyılarını kullandıkları şirin kıyı beldesidir.

  Denize sıfır balık restaurantları, küçük pansiyonları ve tavşan adasıyla ünlüdür. Kesinlikle görülmesi gereken huzur dolu bir yerdir.
  ... entropi
 8. 8.
  bodrum' da rakı+balık yapılabilecek en güzel adreslerden biridir.
  ... celibon
 9. 9.
  sevgiliyle gidildiğinde de, arkadaşlarla gidildiğinde de sıkmayacak, insana huzur verecek tam bir sahil beldesidir. güneşin batışını buradan izlemek daha da kısa sürer sanırım. *
  ... beholderr
 10. 10.
  (bkz: gümüşlük akademisi)
  ... zibende