1. 1.
    hep aynı oyuncular hep tiyatral bir üslüpla konuşup hareket eden yapmacık karekterler bıkmadı 15 senedir karı.
    13 -1 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  2. 2.
    çok yakından tanıdığı bir çevreyi hicvediyor.
    -2 ... monk of monkmountain
  3. 2.
    engin günaydın'ı çıkarınca ortaya çıkan gerçek. engin günaydın fark yaratıyor, olmayınca yazar olmaya çalışan zengin kızının komiklikleri kalıyor geriye.
    4 -1 ... faytonfayt
  4. 3.
    bakalım yeni dizede de eşini aldatan komik adam olacak mı?
    2 ... birazdangelirim
  5. 4.
    yıllardır dile getirdiğim gerçek. bu uğurda çok eksilendim.

hatta kitapları da birbirinin aynıdır 3-5 espirimsi durum etrafında 8 kitap yazdı, hepsi de boş beleş kitaplar.
    2 -2 ... kompetan
  6. 5.
    Alanında tek olduğu için bu gerçeğe rağmen daha izlenecek sanırım Gülse Birsel. Kötü mü değil ama sıradan.
    ... irradiance
  7. 6.
    oğlum şu kanalları bi zaplayın lan. tüm türk dizi sektörü aynı kafada. jönlerle piremses kızların değiştiği, senaryonun bir gram farklılaşmadığı, 150 dakikalık 6 7 dizi dönüyor şuan kanallarda.

gülse birsel de kendi yolunu bulmuş, para kazanmak ve kitlesini korumak adına bir şey yapmış. evet aynı dizi, aynı espriler ama bizim sektör bu. kumaşımız bu . sorun ne gülse ablada ne emrah'ta ne de özcan deniz'de.

bir şeyler denemeye korkuyoruz. böyle giderse 20 sene daha jönün tatlı kızı elde etmeye çalıştığı diziler- türk insanı türk askeri terör hattında yaşayan halk üçlemesinin dizileri- derin devleti temsil eden ve takım elbiseyle yatıp kalkan mafyacı diziler üçlüsünden çıkamadan bön bön bakıcaz ekrana.
    1 ... biralextenfazlasi
  8. 7.
    Bir şeyin iyi olması için, yeni ve orijinal olması gerekmiyor her zaman.

Diziyi izlemedim, afişini gördüm. Oradan dahi Avrupa yakası ve yalan dünya türevi olduğu belli.

Kadının tarzı bu demek ki, yaptığı şeyi Kendi içinde tutarlı yapıyorsa sıkıntı yok. Belirli bir izleyici kitlesi De var.

Bir de gülmek için bu kadar seçici olmayın şu hayatta, koyverin gitsin...
    2 -2 ... yasak merve
  9. 8.
    tutmuş formülden yürümek istiyor. burhan altıntop tutunca yalan dünya'da da olgun şimşek'ten benzer figürle yürümek istedi olmadı, şimdi de çağlar çorumlu ile benzer figür yaratmak istiyor tahminim olmayacak. zaten tutan dizisini de sinema filmini de izlettiren engin günaydın, benzer figürler arama bulamazsın, çünkü engin günaydın gibisi zor bulunur.
    3 ... istebuarimaya