1. 1.
  ilker başbuğun da farkında olup bir türlü üzerine gidemediği gerçektir. zira o hareket öyle bir sızmıştır ki o kuruma, korkunun krallığı cemaate biat etmeyen herkesin üzerinde taht kurmuştur.
  3 -2 ... david addison
 2. 2.
  (bkz: made in usa) zira artık derin devlet polis içinde yuvalanmış, tsk ayakbağı olmaya başlamıştır. tsknın en büyük kabahati ırak tezkeresinde abd yanında tavır almamaktır.
  2 -1 ... david addison
 3. 3.
  az önce kanal d'de, 32. gün programında rasim ozan kütahyalı tarafından dile getirilmiş görüşün tam tersi.
  -1 ... nuhungemisi
 4. 4.
  tam tersinin geçerli olduğu önermedir.
  -1 ... misshippi
 5. 5.
  Doğrusu tam tersidir. TSK nın bir numaralı hedefi Gülen Cemaatidir. Gerekçesi çok basit. Yıllardır terör belasıyla ve ekonomik sıkıntılarla uğraşan memeleketimde , TSK ya göre bir numaralı gündem irticadır. Gencecik hayatlar sönerken , terörle mücadelemiz kararlılıkla devam etmektedir masallarıyla avutulduk. Ülke ekonomik krizler ve sıkıntılarla boğuşurken , bu sıkıntı sebebiyle hizmetler aksarken , 3 yıl öncesine kadar bütçeden %42 pay alınıyordu. Terör ve ekonominin bir önemi yok. Koy götüne bizde asker çok biri gider biri gelir değil mi ! Ölen ölür kalan sağlar bizimdir. Biz golfümüze bakalım. Ülkenin gerçek gündeminden rahatsız olan TSK kendince irtica diye bir öcü yaratmış , hem kendi gündemini , hem de ülke gündemini oyalamıştır. Bir an önce gerçek görevininin farkına varmalı ve üzerine düşeni yapmalıdır.
  1 -2 ... lebejola
 6. 6.
  (bkz: genç şakirtler rahatsız)

  TSK'nin hedefi Fethullah Gülen olsa idi, yapılacak iş çok basitti. Şakirt kılığına sokulmuş bir bordo bereli komando fettoş'a yaklaşır, kahvesine yanlışlıkla zehri koyup oradan uçardı.

  Efendim neymiş, terörden nemalanan ordu milli gelirin % 47'sini alıyormuş...

  Ay çok güldüm.
  -1 ... flagellum dei
 7. 7.
  ahh be kardeşim müslümanlığı bu kişilerle baz almayın riyâkarlığa karşıdır müslümanlık bu cemaat adamı içten içe ateist eder dedirten başlık..**
  -1 ... yuruyen aksam
 8. 8.
  Gülen hareketi adından da belli Tğrkiye'de yeni bir oluşum için hareket ediyor... Ne yaptığını bilmeyen HSYK, yıpratılan TSK ve yıl 2023... Cumhuriyet rejimi değişecek... 100 yıllık bir rejim adı devam edecek ancak sistem çarkı yerini tutumsuz bir rejime bırakacak...
  ... brokentolife