1. 652.
    yoklukta gideri olan program.
    ... buyuk resmi goren padisah
  2. 653.
    5'er 5'er i özleten yapımdır, saygılarımla.
    2 ... hasmet ibriktaroglu
  3. 654.
    isminin güldür güldür olmasına rağmen güldürmeyen program. esprileri önceden kaliteliydi ama artık iyice işin bokunu çıkarttılar.
    ... gonlu bol arif
  4. 655.
    canlı yayına geçince iyice sıçan program. bant yayında bazen -bakın bazen diyorum-, dudağım hafif sağa kayıyordu. geçen yarım saatten fazla izledim, gülmeye çalıştım ama yok abi ya bu nedir cidden.
    adam "keşşşke benim olsa" diyo millet "ahıahaıadjsjdkdjauhahaıahhahaahha çok komik yaa" .... söyleyeceklerim bu kadar. bari kendilerine bir iyilik yapıp canlı yayını bıraksınlar. aylin kontente'ye alper kul'a falan yazık.
    8 -2 ... panspermia
  5. 656.
    buna gülen barış mançoya da süper sanatçı diyordu.
    -10 ... anason cift elma
  6. 657.
    Önceleri biraz olsun güldürsede canlı yayına geçince bir çuval inciri berbat eden program.
    ... temirhan
  7. 658.
    Canli yayin olayini derhal terketmesi gereken program. Studyodaki ambiyans ekrandan yakalanamaz. Stüdyoda keyifli gelen ekrandan sıkıcı bulunabiliyor. Bu sekilde kan kaybeder. Canli yayin son bulsun.
    3 ... seffafkirli
  8. 659.
    ilk başta baya gülüyodum hani yiğidi öldür hakkını yeme demişler gerçekten komikti. Ama şimdi resmen nerede gülmem gerekiyodu diye bakıyorum....
    8 -1 ... tabiri caizse
  9. 660.
    Sürekli ergen esprileri yapan, liseli psikolojisinden kurtulamamış saçma program.
    2 ... baba kreyzi
  10. 661.
    keşke çocukların skecine devam edilseydi dediğim program. hem kendileri hem de sunucu kemal abinin kızı daha sevimli sunuyor ali sunala göre. şevketin skecleri de kurtarmıyor artık. çocuklara bıraksınlar biraz.
    -6 ... en asaletli duygularin adami