1. 0.
  Kısmen yanlış olan görüş.

  insanımızın kültür ve zeka seviyesi belli olduğundan bu tip yapımlara gülebilmeleri gayet normal. Recep ivedik'in rekor kırdığı bir ülkede yaşıyoruz unutmayalım..
  8 -5 ... kuyruk yagi
 2. 1.
  bunda en büyük pay sahibinin bütün antipatikliğiyle baş köşede oturan ali sunal olduğunu düşündüğüm program.
  4 -3 ... diyojentorunu
 3. 2.
  çok yanlış olan görüş. her boka yanlış anlama ile giden birine gülenler söyler genelde bunu. tolga çevik'e falan kikirdeyen mallar hani. adamlar çok iyi mizah yapıyor. hele aylin kontente ve alper kul ikilisi muhteşem güldürüyor beni. bunu sosyal medyadan da anlayabilirsiniz zira birkaç aya kadar videolarının youtube izlenme sayısı 5-19 bin iken artık 300 binlerde.
  2 -8 ... yetkisiz temsil
 4. 3.
  Tolga Çevik'in mal ayağına yatmasına gülenler tarafından yerilen süpersimsi program. Espiriler gerçekten çok kaliteli, bazı espiriler komik değil belki de ama düşününce biraz "harbiden lan" diyerek gülmeye başlıyorsunuz.
  2 -4 ... littleboynamedtrain
 5. 4.
  yanlış bir görüştür. on numara bi programdır.
  3 -4 ... jahrein47
 6. 5.
  Program güldürmüyor bu doğru, bazıları zoraki ünlü olunca olmuyor. Osmanlıda bilimi beşik ulemalığı bitirdi, Türkiyede de sanatı Ali Sunal gibi Kerem Alışık gibi babaları efsane ancak kendileri tırt kişiler bitirecek. Babaları birer sanatçı, sinema ustası diye onlarda öyle olmak zorunda değil ancak bizim medyamız bunu bir türlü anlayamadı...

  (bkz: mum dibine ışık vermez)
  4 -1 ... halay cekenadamlar
 7. 6.
  yapmacıklıktandır.
  1 -1 ... starvingstar
 8. 7.
  Programa tam gülecekken ali Sunal'ın tüm iticiliği ile ekrana çıkmasından kaynaklanmaktadır.

  Gerçekten merak ediyorum. Ali sunal ne ara hoca oldu, üstat oldu da köşede aferin olmuş diyebiliyor.

  Yapımcısının ali sunal olması muhtemel programdır.
  2 -1 ... mucbir sebep
 9. 8.
  kısmen doğru olan önerme.
  hani böyle gülmek için kendimi hazırlıyorum ama öyle aman aman da bir gülme kombinasyonu olmuyor. bu işler de zaman lazım bence. bunu ilk çok güzel hareketler bunlarla anladık. hoş oranın hocası king ama.. neyse. adamlar mal mal skeçlerle başladılar kendi kendilerini eğitip bu günlere geldiler. şimdilerde hepsinin ya bir dizide rolü var, ya programı var, yada reklam yüzüler. yavaş yavaş arkadaşlar. yavaş yavaş.
  4 -1 ... aeneskral
 10. 9.
  Doğrudur. Oynayanların profesyonel tipler olmasına ve skeçlerin daha profesyonel bir ekipçe yazılmasına rağmen, çghb'ın onda biri güldürmüyor. Niçin? Normalde çok işe yarayan profesyonellik, burada ters tepiyor. Oyuncuların sadece rol yapmak amacıyla rol yaptıkları çok belli, içlerinden geldiği gibi oynamıyorlar. Tiplerin de çok itici olduğunu düşünürsek ortaya sıradan bir mizah programı çıkıyor.

  Ayrıca Ali Sunal o moderatör mü artık her neyse o role hiç oturmamış. iki sebebi var: Birisi kendisinin ne kadar tiyatro/ skeç/ mizah geçmişi var ki böyle bir programda akıl fikir veriyor; ikincisi bu görevi üstlenen kişinin yaşı biraz büyük olmalı ki, duayen biri olduğu daha başta kabul görsün, insanlar saygıyla kulak versin. Ali Sunal'ın yaşı kaç başı kaç da oradakilere öğüt veriyor?

  ÇGHB'nin Yılmaz Erdoğan faktörü zaten başlı başına itici bir güçtü. Onun var olduğu film/ program izleyicinin gözünde kendiliğinden iki level atlıyor, insan komik bir şeyler göreceğine inanıyor. Oyuncular da belki profesyonel değildi ama içtenlikleri, birbirlerine takılmaları, patavatsızlıkları, yaramaz bir çocuğun kendini kabul ettirme tavırları, herkesin bir katkısının bulunması şu bu programı eğlenceli yapıyordu. Bir de kendileri genç olduğu için gençliğin nabzını çok iyi tutuyorlardı.

  Bence BKM'nin işi tadında bırakıp güldür güldür gibi gereksizliğe kalkışmaması gerekirdi. Ama anaakım kanallarda dolandığına göre demek ilgi görüyor.
  15 -3 ... serefsizimbenmaklimagelmisti