1. 1.
  https://twitter.com/PipetliElmaSuyu?s=08

  iki yıldır bir ruh hastası tarafından sistematik olarak tehdit ve taciz edilen genç kızdır ve desteklerinizi beklemektedir.

  Uzun uzun yazmayayım, siz linkini verdiğim hesabı açıp okuyun. Benim kanım dondu, kızın Allah yardımcısı olsun.
  ... letis
 2. 2.
  ilgili hashtag gülayınsesiolmayageldik'dir.
  ... letis
 3. 3.
  Yazıklar olsun ki sadece bir yazarın dikkatini çekebilmiștir. illa yakılıp öldürüldü haberleri mi duymak istiyoruz. Bu alışmışlık niye kafamda düşündükçe yoruyor beni.
  Gülay gencecik bir kadın iki yıldır da Erdoğan küpeli adlı bir ilkokulda ücretli öğretmenlik yapan bir şahıs tarafından taciz ve tehdit e uğruyor. Hatta işi o kadar çirkinleştiriyor ki küçük yeğenine tecavüz etmekle tehdit ediyor. Gülay geçen günlerde sonum aynı olmasın diye paylaştı bunları. Dışı köpek kuyruk sallamasaydı yakıştırmalarını yapmayın diye. Ya da her gün dalga geçtiğiniz oje süren kız aranıyordur etek giyen kız tecavüzü hak eder tarzında iğrenç başlık ve entryleriniz var ya işte onlarla uğraşmamak için twitter hesabından paylaştı. Bağırdı yani yeter dedi.
  Duydunuz mu? Hayır.
  Birkaç kişi okuyup geçti. Sonra yine sustunuz. Her gün her Allah ın günü taciz tecavüz ölüm şiddet haberleri artarken üstüne bir de susup kenardan izlemeye başlıyoruz. illa canımız mı yanmalı... Sözlüğün yaş ortalaması küçük farkındayım ileride anne baba olacaksınız. Vicdanınız rahatsa susun. Göz yumun. Dalga geçin. Linç edin.
  Ama aksiyse Gülay in sesi olun. Gülay gencecik bir kadın koskoca iki yıldır tehditlerle boğuşuyor. #gulayinsesiolmayageldik
  1 -1 ... margerita
 4. 4.
  (bkz: Erdoğan küpeli)
  ... margerita