1. 1.
    dünyanın en latif cins-i latifi.... 24'te arz-ı endam ediyor kendileri...
    9 -1 ... abra kadavra
  2. 2.
    uğruna bırak roma, dünya ateşe verilebilir, o kadar. tıpkı rüzgarlı tepedeki heatcliff gibi bütün dünya gözden çıkarılabilir uğruna..
    2 ... ethembaki
  3. 3.
    gülay özdem
    1 ... balyancho
  4. 4.
    kanal 24'ten ntv'ye transfer olmuş olan güzel sunucudur...oy diyorum...oy diyorum...aman diyorum...
    3 -1 ... balyancho
  5. 5.
    an itibariyle ntv'de gece haberleri ile siftah yapmış kişidir. hayırlı olsun diyorum can ı gönülden. cümleleri vurgulayışındaki özen, arada yansıyan kaçak ve minik tebessümleri gölgelemiyor.

banu güven üzgünüm şekerim, cidden üzgünüm. ama sen zaten gece haberlerini bıraktın ve en çok zaman dilimine yani akşam periyoduna geçtin -yani herkesinsin-, ben paylaşmayı sevmiyorum pek. gece 1'de de haber izleyen varsa helali hoş olsun . ayrıca gülay'ın boyu daha bi uzun. ayrıca sen parayı bulunca pek bi burjuvazi yaşamaya başladın hayatım, bu da canımı sıkıyordu zati. iyi oldu.

tekrardan hoşgeldin diyorum. bbc gelsin sunucu görsün...
    9 -1 ... balyancho
  6. 6.
    dün gece ntv de sipsiyah saçları ağır makyajı ve donuk bakışlarıyla üzülmeme sebep olmuş sunucu.
    sesler yüzler ve mekanlar proğramında sevdiğim o tebessümü, gülen gözleri, önünde akan yazıları okurken göremedim dün gece. bundan sonra da görmem zor.
    2 -2 ... patlamamis misir
  7. 7.
    uykusuz bırakandır. nolurdu bu haberleri akşam sunsan...nolurdu uğur dündar'ı somalili korsanlar kaçırsa da sen geçsen onun yerine. nolurdu dudağının köşeciğinde divan şiirlerine konu olacak cinste minik bir benin olmasa...
    4 -2 ... balyancho
  8. 8.
    ntv de çaylak diye mi nedir gündüz uyumayıp, gecede gözleri kanlı, kafa sağa 75 derece eğik, düştü düşecek şekilde haber sunan gülümsemesini özlediğimiz sunucu.
    2 -1 ... cellar
  9. 9.
    bir ara aptal zeka bulmacaları sorulan programlardan birini sunardı bu abla. ekranın üst köşesinde w ile başlayan araba markalarını bulmamız gerektiğini bildiren yazılar ve tuhaf bir kare olurdu. bu da "evet sayın seyirciler, buldunuz biliyorum" falan derdi. halbuki düşünmezdik bile. manitaya bakmak daha eğlenceliydi. hey gidi be nereden nereye. bütün bültenleri buna versinler. yetmesin hava durumunu sunsun. oradan ntv spor stüdyosuna geçip güncel spor haberlerini versin. canım benim.
    4 -1 ... ptah
  10. 10.
    o kadar da güzel değil lan..
    (bkz: uzanamadığı ciğere mundar diyen kedi) *
    5 -4 ... lesterpolfus