1. 1.
  "yani bizim abidin, derdime bir care" diye devam eden bir jenerik muzigine sahip dizidir. (bkz: mazi kalbimde bir yaradir)
  2 ... sivrisinek
 2. 2.
  adı gülşen olan ve yaşça bizden büyük kadınlara söylenmeyecek seslenme sözü.
  -1 ... uykusuzbukalemun
 3. 3.
  uzun bir zamandır trt 1 de haftaarası sabah 06:30 da orjinal sırasına göre yayınlanan gelmiş geçmiş en başarılı yerli dizilerden biri. hatta birazda gaza gelip tüm zamanların en iyi yerli iki sitcomundan biri de diyebilirim. (diğeri için (bkz: medeni haller))

  bazı espriler şu an için eskimiş olsada hala güldürebilen, zaman zaman yapılan absürdlüklerle halihazırda yaran kaliteli bir dizi.
  1 ... how i learned to stop worrying
 4. 4.
  yanılmıyorsam her bölümün sonunda bölümde oynayanlar ''falanca şunu yaptı, filanca bunu yaptı'' dedikten sonra en sonunda abidin'in kıyafeti deyip bit pazarından yenisi aldı gibi bir şey yazılıyordu. *
  ... hipernova
 5. 5.
  çalıştıkları ofisin duvarları pembeydi. süper bir diziydi.
  ama bugünlerde denk gelirse sakın izlemeyin. çünkü çocukluğumuzda güzeldi. şimdi aynı tadı alamayabiliriz. bırakın hafızamızdaki yeri güzel kalsın.
  1 ... kevin
 6. 6.
  gece yarıları trtde gösteriliyo. duyrulur...
  -1 ... backspace
 7. 7.
  (bkz: absürt)
  ... zarth vader
 8. 8.
  bir bölümde osmantan erkır kişisi selim naşit'in oğlunu oynamıştı.
  1 ... yeps
 9. 9.
  absürd komedinin türkiyedeki tek adı. ondan sonra daha iyisi olmadı ve su anda da olmadıgına eminim. cimri patronu, benekli geyik tutkunu nejat'ı ve gülşen abisiyle frankynin hayatında özel bir yerde kalacak bu dizi. hee, bilgi de vermek lazım tabii. dvdlerine e-bayde rastlamak mümkünmüş. araştırın bulun yahu.
  ... franky facer
 10. 10.
  bir bölümde yamulmuyorsam stajyer rolünde 20li yaşların başındaki emre altuğu gördüğümüz eski dizi.
  2 ... forever young