bugün

bu dediğimi yıllar sonra anlayacaksınız.
güçlü kadın, kadının erkek gibi olması değildir. olmamalıdır.
doğaya ve tabiata aykırı davranışlar sergiletmek mantıksızlıktır.

tabi kadın kimsey muhtaç olmamak için çalışmalı.
ama birey olmayı ya da kocasının karşısında dırdırıdır konuşmayı kazandığı paraya bağlamamalı kardeşim.
siktir git çalışma senin parana mı muhtacım?
evet.
Biz bunları anlattık;

bilinenin aksine, dişiliğini zayıflatip erkek halet-i ruhiyyesine giren kadın değildir.

düştüğünde sağına soluna bakmadan kalkmayı becerebilen, erkeğin ya da başkasının himayesine ihtiyaç duymayan, lafla sözle eğilip bükülmeyen, kazanmadığı paranın kuklası olmayan, hatalara gömülmek yerine b planini kusursuzlaştıran, kadınlığını seven kadındır.

ne yazık ki ilişkilerde istenmeyen kadın modeli de tam kendisidir. çünkü erkek kadını yönetmeyi sever;. ama parasıyla ama gücüyle ama psikolojik cezalandırma ile...bir şekilde kadının yuları onda olsun ki kendisini geri çektiğinde kadın eksilsin ister.

ağlamamak da güçlü olmak değildir. neye ağladığını ölçeklendirmektir, yani ağlanabilir şeylerin parametresini mantık ve telafisi mümkün olmayan şeyler üzerine değerlendirmektir. yazılı olmayan kitaptaki "acı" kelimesinin karşılığını sürekli değiştirmektir, yinelemektir.

zira yaşanan her kötü şey zayıflatmak yerine büyütmeli insanı.

Not: yazılış tarihi eski, manası ise aşınmayan taş gibi giridir.
Üzgünüm ama toplumun anasını s.ken şey bu değildir. Toplumu s.ken şey yozlaşmadır . Adalet adına yozlaşma , politikada yozlaşma , güvenlik alanında yozlaşma , askelik alanında yozlaşma,yönetim alanında yozlaşma...

Bir kadın cinayeti olduğunda bakınız . Artık adaletten umut bulunmadığı için Twitter da kadınların adı ile nerede tarzı hashtag ler TT olup da aksiyon alınabiliyor . Zengin diye kadın öldüreni serbest bırakıp ikinciyi de öldürdükten sonra hapse atıp duruşmada takım elbise giydi diye iyi halden indirim alabiliyor. Ya da kadını seni öldürürüm diye tehdit eden kocaya uzaklaştırma verip salıverip ardından adamın kadını öldürünce yine kendilerince bir bahane üretip cezayı düşürüyorlar. Politik açıdan bakıldığında kadın erkek eşit denilip mecliste bir avuç kadın var , seçimde bile Meral Akşener için kadından nolcak diyen var. Bunu siyasetçi yapıyor ha Hall falan değil .

Kadın güçlü olmalıdır, hiçbir erkeğe en ufak ihtiyaç duymamalıdır .
Bir erkek de güçlü olmak istiyorsa yanındaki kadınların güçlü olmasını sağlamalıdır.
Sırada babası var, evet.
Belki de toplumun anası bellendiği için güçlü kadın istenmiştir.
sadece toplumun değil kendinizin de.. kız arkadaşlarımla son bir senedir gündemimizde bu konu var. güçlü müsün tamam güçlüsün kızım kimse bunu inkar etmiyor. ama azıcık kendini geri çek be. bıçakla havasını aldığında tüm kavanozlarin açıldığını hepimiz biliyoruz, ben de sen de, tamam sakin ol. ama o adama açamadım ya sen açar mısın? diye sor. adam ona gittiğini hissetsin. ölene kadar eril ve dişil enerjiyi savunacağız. canım jung.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.