1. 1.
    henüz etkilenmeyenine denk gelmedim.
    -9 ... mavi gozlu kizlari severim
  2. 2.
    Sadece kezban değilse işe yarar bu arada. Kezbanlar daha primitif bakarlar olaya, kaslı olmak falan, veya piç olmak. Ama kaliteli bir insansanız kezbanlarla vakit öldürmezsiniz zaten. Hem elde etmek için zahmete katlanmanız lazım hem de elde edeceğiniz şey tatmin edici değil. Sapyoseksüel kızları etkilemeye çalışmak daha mantıklı. Hem onları etkilemek için kültür biriktirmeye çalışırken kendi ufkunuz da genişler. Bu açıdan da bakın olaya.
    3 -5 ... greekgodpan
  3. 3.
    e'dir. 'e' harici bir kadından da, karsisinda diz çöküp 'aysel git başımdan' okuyacak kadar etkilenmedim.
    1 ... canabar bey
  4. 4.
    Kezban denmiş de aga şiir ne ya.. cidden bu kadar mı şov peşindesiniz? Sevdiğinizi gösteren küçük detaylara önem verir kadınlar. Bak bu da gecenin ilişki tavsiyesi olsun.
    8 -2 ... ciklet kizilok
  5. 5.
    En son lisede bana aşık olan arkadaş, karşılık bulamayınca, diksiyon dersinde giderli bir şiir okumuştu.

Hiddetle bakıyordu gözlerime. Büyümemiş ergen bir arkadaştı. Kertenkele karşı cinsi etkilemek için son numarasını yaptı ama yanlış şiirle.
    Gel sarayım, beni sevmedin git falan tuhaf bir şiir. O da ne istediğini bilmiyor.

Gözümden iyice düşmüştü mesela. Her şiir etkilemez beyler.

Edit: sevdiğine atarlı giderli şiir okuyan, gelişimini tamamlayamamış arkadaşlar benim eksi butonumda toplanmış.
    5 -10 ... oyretmenim
  6. 6.
    sümbülzade vehbi efendinin en bilindik şiirlerinden birini okumuştum. etkilenmedi kezo.
    -2 ... fito corlone
  7. 7.
    eğer ben kadın olsaydım kesin düşerdim düşünsene gözünün içine baka baka sana duygularını söylüyo efsooo.
    ... depresifimalum
  8. 8.
    yarısında çıkarım, yani bırakırım.
    2 -1 ... ahlaksiz adam
  9. 9.
    geri zekalı bi erkeği sevdiğine işaret eden durumdur. am için şiir okunan kadından bi bok olmaz. yazık..
    -2 ... frank lucas
  10. 10.
    "Ne diyo lan bu, boş yapma bi sus mk"
    Der günümüz kızları gözleriyle şaire
    Şimdiki kızlara şiir, sanat değil para ve ortam lazım.
    inanmıyorsan dene.
    1 -2 ... lenova