bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  jopon animelerde bolca görülen durumdur.
  1 -1 ... zigana34
 2. 2.
  bir kıza en çok yakışan anlardan bir tanesidir. insanın tutup bağrına basası gelir. * *
  2 ... why you wanna trip on me
 3. 3.
  burnu hafifçesine yakar.
  1 ... randy
 4. 4.
  grey's anatomy izleyen kişinin hali.
  ... particle
 5. 5.
  kimilerinde gözlerin renginin değişiklik yaşamasıyla vuku vulan olay. misal ela gözlü kişimiz ağlayamaz buğulanır gözler, aradan geçen dakikalarda renk ton ton açılmaya başlar. * *
  boğazda bişeylerin düğümlenmesine de sebep olan durumdur ayrıca.
  ... sevgipitircii
 6. 6.
  burun sızlaması, uçurumun kenarına gelip atlayamamak gibi. ağlayıp rahatlamak istemek ama başaramamak. hapşururmuş gibi olup hapşuramamak gibi.
  1 ... stargazer
 7. 7.
  ağlamayı unutmuş kişinin yaşadığı durumdur. ağlamak istemesine rağmen ağlayamaz kişi, yaşlar göze hapsolur, damlasa belki o yaşlar içindeki yangını, acıyı az da olsa azaltacaktır. olmaz ama akmaz o yaşlar. hem gözler buğulu hem kişi hüzünlü kalır.
  ... taypura
 8. 8.
  ekseriyetle çocuklarda görülen bir durumdur.

  saatler boyunca kıçlarını yırta yırta bağırıp tek bir damla göz yaşı akıtmadan ağlamış gibi görünmelerinin de ayrıca hastasıyım.
  ... karnimac
 9. 9.
  eğer ortada ağlaman gereken bir durum varsa -ulan akmayacağın tuttu- diye hayıflanarak aklına daha kötü şeyler getirmeye çalıştığın bir durumdur. durumun uzun sürmesi halinde aşırı baş ağrısı da yapar. tecrübeyle sabittir.
  ... kishyalim
 10. 10.
  eğer konu aşksa,gururla duygunun savaşıdır.ağlamak istersin ama gururun bunu istemez.gözlerine dolar yaşlar ama akmaz.yukarıya doğru bakarsanız bir süre sonra geçicektir zaten... oysa ki gözünüzü kırpsanız akıcaktır gözyaşınız.
  1 ... crosswise