bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    bir insanın başına gelebilecek en büyük bahtsızlıktır, kusurdur.
    4 -18 ... anarsistgenc
  2. 2.
    gözleri çekik olanlar küçük ibonun oğlunun çükünü yesin amk.
    4 -6 ... sine i sad pareler
  3. 3.
    Gözler çekik olmuyor göz kapakları düşük oluyor. Öğrenemediniz gitti şunu.
    5 -3 ... kanatlarim var ruhumda
  4. 4.
    lisedeyken yoklama defterini toplamak için bir sınıfa girmiştim. hoca bana "çinli misin" demişti. tatarım demiştim.

merak edenler için: dar görmüyorsunuz, 16:9 yakalıyorsunuz ahaha.
    16 -2 ... jengador
  5. 5.
    kaz ayağı'na sahip olmaktır.

Lanet olsun...*
    2 -1 ... katip bartleby
  6. 6.
    çekik gözlü olmanın doğrudan türklükle bir ilgisi yoktur. türkler mongoloid (asyalı) ve euronoid (avrupalı) ırkın karışımından doğmuş, her iki ırkın özelliklerini de kendinde gösteren şahsına münhasır ''turanoid'' tiplidir. oğuz türklerinde (türkiye, iran, azerbaycan, türkmenistan, balkanlar) çekik gözlülük değil ''badem'' gözlülük görülür. üstlerden hafif basık, yanlardan hafif çekiktir. iri olmasına rağmen gülme, kızgınlık gibi duygularda avrupalıların aksine gözleri çizgi halini alabilir. genelde göz kapakları 1 kez katlanır. (yabancıların double eyelid dediği olay) bildiğimiz anlamda çekik gözlülük kıpçak türklerinde daha yaygın görülür.

gözlerin çekik olması
    bu da bahsettiğim göz kapağı olayı. oğuzlarda double eyelid denilen tip, kıpçaklarda single eyelid denilen tip görülür. her ikisinden birisine sahip olmanız sizi daha türk yapmaz çünkü ikisi de türklerde en baştan beri görülür.
    8 ... 7777777
  7. 7.
    büyük ve yuvarlak gözlü olmak kadar güzel değildir.
    1 -4 ... premistake
  8. 8.
    çekik gözlüyüm. ailemin de çoğu çekik.
    bence güzel bir şey.

her iki taraftan varsak türkmeniyim.
    5 -1 ... eylulsabahi
  9. 9.
    eğer göz kapaklarınız düşük ve şişikse genelde hep tatarlara ve türkmenlere benzetilirsiniz. benim de başıma çokça gelir.
    5 -1 ... anlatsana biraz
  10. 10.
    eşek gibi gözlerim var, gayet de memnunum.
    3 -1 ... a corpse in the flask
kapat