1. 1.
    Suriye'de Beşşar Esed rejimi ve destekçilerinin saldırıları nedeniyle evsiz kalan ve sığındıkları Türkiye sınırındaki kamp bölgesinde soğuktan ölen 1,5 yaşındaki iman Ahmed Leyla'nın, gözleri açık can verdiği ortaya çıktı.

https://www.aa.com.tr/tr/...i-acik-can-vermis/1733754

suriyelileri sevmeyen, istemeyen herkes fotoğrafa iyi baksın.
    elinizi vicdanınıza koyun, yazık değil mi çocuklara?

gözleri açık donan suriyeli bebek
    10 -31 ... rall
  2. 2.
    böyle dünyanın a.ına koyayım. masumlar ölüyor biz r.besk konuşuyoruz, k.rimcan konuşuyoruz.
    9 ... gine babunu
  3. 3.
    hayvan bile cinsine yardım eder kurtarır.

hayvan kadar olamayanlara yazıklar olsun. insanlığın yüz karaları.
    7 -8 ... bittimiacaba
  4. 4.
    Konuşmak haddimize değil ama allah bu zulmü yaşatan herkese belasını tez vakitte versin.
    5 ... sallapati
  5. 5.
    ülkeleri gayet güvenliyken sadece türkiye bedavaya ülkeye alıyor diye ülkemizi işgal eden suriyelilerin eseridir.

suriyede savaş falan yok şu anda, biz kendi insanımıza zor bakıyoruz, kendi ülkelerinde şansları olabilir belki.

ben hiç üzülmedimmi?

kusura bakmayın arkadaşlar savaştan kaçanlara değil savaşmak için sarıkamışta donarak ölen şehitlere üzülüyordum, buradaki duygu sömürüsünü kaçırmışım.

afrikadaki çocuklar için de ağlayalımmı?
    11 -7 ... gold tab gibson
  6. 6.
    E anası babası eşek mi ki böyle savaş ortamımda çocuk dünyaya getirmiş? Sanki yemek içmek gibi bir ihtiyaç AMK.
    Not: acımadım.
    10 -5 ... agca
  7. 7.
    birde bunları , amerikan talimatlarıyla

avrupaya karşı , koz olarak kullanan

" kamyona koyar gönderirim . " diyenler var .

göçmen ticaretinden zengin olanlar var .

egede boğulan , balkanlarda donan bu insanların

günahı kimindir .?????????????

sorosçular , vahabi kuklaları buna cevap veremez ....
    3 -1 ... kurgankt66
  8. 8.
    suriyelilerin ülkeye akın etmesini desteklemiyorum ama böyle çocukların öldüğünü, aç kaldığını, sefalet çektiğini görünce çok üzülüyorum.

savaşın ortasında çocuk yapan geri zekalı surilere ne yapılsa hak ama çocukların bir suçu yok.
    9 -1 ... sternokleidomastoid
  9. 9.
    Suriyeli duyarı kasanlardan hoşlanmam.

Çok üzüldüysen al evinde bak ibibik.
    9 -9 ... keyf kahyasi
  10. 10.
    hipotermiden göz bebekleri büyümüş. resmen ülkemize gelebilsinler diye bize vicdan yaptırıyor basın.
    5 -2 ... eti cin baba