1. 1.
  olsa olsa çok büyük bir yanlış anlaşılmadır. gözlüklü erkekler candır, güzeldir, seksidir.

  edit: yanlış yazım.
  not: gözlüklü değilim.
  ... konglamere lenf nodu
 2. 2.
  (bkz: morel)
  (bkz: yılmaz morel)
  (bkz: belgüzar morel)
  2 -1 ... sifrem1234
 3. 3.
  (bkz: gözlüklü şirin)
  ... usualsuspects
 4. 4.
  Dış görünüşe fazla değer veren kızların yapacağı türden bir hatadır.
  1 ... illuvatar
 5. 5.
  Gozlugun seksilik kattigini dusunenler icin yanlistir. iki cam bir cerceve ne kadar seksi olabilir amkoyim.
  2 -1 ... kuyruk yagi
 6. 6.
  tahsilli adam görünümü => efendi adam görünümü < kızların piç erkek tercihi eşitsizliği ile çözülen problem, sorun.
  ... gothicroyal
 7. 7.
  Yüzün formuna, gözlük renginin ten rengiyle uyumuna göre nitelik değiştirebilecek durum.

  Örneğin, Oval yüz orantılıdır. Yüz biraz uzundur, çene hafif yuvarlaktır. Tercih edilmesi gereken çerçevenin boyutları yüze uygun olmalıdır. Orantılı her çerçeve bu yüze gider. Dkdörtgen şekilli gözlükler çok idealdir. Gözlüğün büyüklüğü elmacık kemiğinizi geçmemelidir.

  Üçgen yüzde, şakaklarda geniştir ve aşağıya doğru daralır. Çene dardır. Tercih edilmesi gereken çerçeve, yuvarlak hatlı kalın veya geniş gözlükler olmalıdır. Kalp şeklindeki yüzlerde dikkati geniş alından aşağı doğru çekmek için alt kısımlarında bir kıvrım ya da süs olan gözlükler uygun olur.

  Kare yüzde çene ve elmacık kemikleri çıkıktır. Tercih edilmesi gereken çerçevenin genişliği en az yüzünüz kadar olmalıdır. Oval ve yuvarlak kıvrımlı gözlükler seçmelisiniz.

  Yüzünüz ince ve uzun ise -ki bu en zor gözlük yüzüdür- onu kısaltmak için büyük ve oval bir gözlüğü tercih edin, küçük gözlükler yüzü uzatır.
  1 ... don giovanni
 8. 8.
  yalandır. yoktur öyle birşey.
  ... bakkalinkedisi
 9. 9.
  çocukluğunda gözlükle ilgili açıklanamayan tecrübeler yaşayan kızlar tarafından sevilmeyen erkektir. olsa olsa bu olur. neyin genellemesi ki bu ? bir de kalkmış kesinlikle yanlıştır diye yazmışlar bir sürü.
  ... turpentine
 10. 10.
  Kızlar konusunda hiç şansı olmayan erkek türüdür gözlüklü erkekler. Kızlarda öyle bir beyin yapısı var ki her yerinden ayrı kısa devre yapmaktadır, onların düşünce sistemine göre, erkek gözlüğü çıkartınca onu görememektedir. Bu nedenle gözlüklü erkeği tercih etmezler. Tabi ki de gözlüklü erkekleri beğenmeme kuramları onlar için ergenliğin sonunda biten bir düşüncedir. Ergenken gözlüklü istemezler, dişi bozuk istemezler, göbekli istemezler ama evlenince herşey tepetaklak olur.
  ... ucaksizpilot